Facebook

LEGIONOWO. Zaatakowali policjantów, powodem była marihuana

2019-06-11 2:05:42

 

Policjanci z Legionowa zatrzymali dwóch 29-letnich mieszkańców Radomia. Powodem zatrzymania była znaleziona marihuana oraz naruszenie nietykalności


Do zdarzenia doszło w piątek w trakcie kontroli drogowej. Kierujący pojazd oraz jego pasażer na widok policjantów zaczęli zachowywać się nerwowo. Jeden z mężczyzn próbował też coś ukryć w trakcie kontroli.
Prócz nerwowego zachowania, obaj 29-latkowie byli agresywni, w związku z tym na miejsce został wezwany jeszcze jeden patrol. W trakcie próby zatrzymania jeden z podejrzanych odepchnął policjanta a drugiego kilkukrotnie kopnął. Jak się później okazało powodem takiego zachowania była marihuana, która posiadał pasażer auta. Obaj 29-latkowie noc spędzili w areszcie. W poniedziałek usłyszeli zarzuty, kierowca odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy zaś pasażer posiadania marihuany. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Komentarze

1 komentarz

  1. Aż boli... odpowiedz

    „W poniedziałek usłyszeli zarzuty, kierowca odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy zaś pasażer posiadania marihuany.”

    Geniusze Słowa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *