LEGIONOWO. Zaatakowali policjantów, powodem była marihuana

2019-06-11 2:05:42

 

Policjanci z Legionowa zatrzymali dwóch 29-letnich mieszkańców Radomia. Powodem zatrzymania była znaleziona marihuana oraz naruszenie nietykalności


Do zdarzenia doszło w piątek w trakcie kontroli drogowej. Kierujący pojazd oraz jego pasażer na widok policjantów zaczęli zachowywać się nerwowo. Jeden z mężczyzn próbował też coś ukryć w trakcie kontroli.
Prócz nerwowego zachowania, obaj 29-latkowie byli agresywni, w związku z tym na miejsce został wezwany jeszcze jeden patrol. W trakcie próby zatrzymania jeden z podejrzanych odepchnął policjanta a drugiego kilkukrotnie kopnął. Jak się później okazało powodem takiego zachowania była marihuana, która posiadał pasażer auta. Obaj 29-latkowie noc spędzili w areszcie. W poniedziałek usłyszeli zarzuty, kierowca odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy zaś pasażer posiadania marihuany. Teraz sprawą zajmie się sąd.

Komentarze

1 komentarz

  1. Aż boli... odpowiedz

    “W poniedziałek usłyszeli zarzuty, kierowca odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy zaś pasażer posiadania marihuany.”

    Geniusze Słowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *