LEGIONOWO. Zadrożny wiceprezydentem. Kto przejmie jego mandat?

2018-11-28 1:48:35

We wtorek 26 listopada br. Roman Smogorzewski powołał po raz kolejny na swojego zastępcę Piotra ZadrożnegoW rozporządzeniu Smogorzewskiego zostało napisane, że warunki pracy oraz wynagrodzenie za pracę wiceprezydenta zostanie określone w odrębnym dokumencie. Co najważniejsze, przyjmując stanowisko wiceprezydenta Zadrożny będzie zmuszony zrzec się wywalczonego w tej kadencji mandatu radnego. Kto zajmie jego miejsce? Tego nie wiadomo. W internecie jednak krążą informację mówiące, że miejsce Zadrożnego zająć miałaby Jolanta Żebrowska.

Piotr Zadrożny urodził się w 1974 r. w Warszawie. Od 2000 r. mieszka w Legionowie. Studiował na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (dawna Akademia Teologii Katolickiej), na kierunku – Politologia i Nauki Społeczne – Studium Caritas.

Od 1993 do 2005 r. pracował jako dziennikarz w mediach regionalnych i lokalnych. Był redaktorem naczelnym Telewizji Osiedlowej na osiedlu Tarchomin w Warszawie oraz przez wiele lat współpracował ze Spółdzielczą Telewizją Legionowo. W latach 2005 – 2006 był pracownikiem Referatu Promocji w Urzędzie Gminy w Nieporęcie. Pełnił funkcję radnego miejskiego w Legionowie w kadencji 2002 – 2006. Przewodniczył wówczas Komisji Oświaty, Kultury i Sportu i Komisji Statutowej. W latach 2005 – 2006 był wiceprezesem Klubu Koszykarskiego LEGION.

Ma córkę Wiktorię i syna Ignacego. Bardzo lubi podróżować. Jego hobby to fotografia.

Komentarze

2 komentarze

  1. Marcin odpowiedz

    To bez znaczenia – w obu scenariuszach mandat radnego jak psu w dupę wsadził a rola zadrożnego w zarządzie miasta jest żadna – ze słabego dziennikarza nigdy nie będzie dobrego samorządowca. To, że ludzie głosują na takich kandydatów – no cóż, Polska powiatowa zobowiązuje.

  2. Legislator odpowiedz

    Chyba w zarządzeniu Smogorzewskiego. Rozporządzenia wydają tylko podmioty określone w Konstytucji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *