LEGIONOWO. Zarzuty za posiadanie marihuany

2020-03-25 2:34:43

 

Zatrzymano 31-letniego mieszkańca powiatu. Powodem zatrzymania była marihuana jaką policjanci znaleźli w trakcie kontroli. Teraz 31-latek usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

Do zatrzymania doszło w trakcie interwencji jaką podjęli policjanci w trakcie codziennego patrolu. Uwagę interweniujących zwrócił zaparkowany samochód, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn, którzy na widok policji zaczęli zachowywać się nerwowo. W trakcie legitymowania i kontroli osobistej wyszedł na jaw powód zdenerwowania legitymowanych. Otóż przy jednym z nich policjanci znaleźli susz roślinny. Badanie narkotestem potwierdziło, że to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Komentarze

5 komentarzy

 1. Adam odpowiedz

  Pajace- proponuję w policji zrobić testy na zawartość thc które długo da się wykryć.Co 2 młody funkcjonariusz będzie po użyciu(i to nie tylko konopii bo znając nasze realia to u wielu wykryta zostanie amfetamina).W sumie to przychodzi mi nawet taki pomysł do głowy żeby zawsze przy kontroli żądać takiego testu- chce wiedzieć czy funkcjonariusz na służbie nie jest po użyciu

 2. Anonim odpowiedz

  Straszny chwast. Strasznie gówniany ojciec. Szkoda jarać żeby za taki syf się narażać.

 3. Yolo odpowiedz

  Nie macie innych tematów ?

  1. me odpowiedz

   Mają, ale te są bardzo ważne – w końcu policja walczy o nasze bezpieczeństwo. Czy zdajesz sobie sprawę, co ten człowiek mógłby zrobić z tą marihuaną??? Koronavirus to przy tym nic nie znacząca statystyka – to jest dopiero pandemia!!!

 4. Ziobro odpowiedz

  2020 a w pl dalej jak w chlewie obsranym gownem i sie dziwic ze czarny rynek kwitnie w najlepsze jak zamykaja czlowieka z 1 rosline czy 1 g .Jebac ten rzad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *