LEGIONOWO. Zaśmiecone centrum Legionowa – INTERPELACJA RADNEGO

2021-03-16 8:00:39

W samym centrum Legionowa, na terenie pomiędzy galerią Gondola, Błękitnym Centrum oraz siedzibą ZUS-u od dłuższego czasu walają się śmieci. Nie jest to najlepsza wizytówka miasta. Interpelację w tej sprawie do prezydenta miasta złożył radny Bogdan Kiełbasiński

Z naszych obserwacji wynika, że część tego składowiska śmieci oraz odpadów budowlanych funkcjonuje od lat. Dlatego nie można całej odpowiedzialności w tej sprawie zrzucać na prowadzoną tam rozbudowę galerii handlowej. Najwyższy czas aby zainteresowały się tym miejscem wreszcie powołane do tego służby. W tym kierunku zmierza także interpelacja radnego Bogdana Kiełbasińskiego, która ostatnio trafiła na ręce prezydenta miasta.

Czytamy w niej: – „Pragnę zwrócić Pana uwagę na problem z utrzymaniem porządku na działkach położonych w prostokącie ulic: Jagiellońska, Słowackiego, Mrugacza i Piłsudskiego. To ścisłe centrum miasta i bezpośrednie sąsiedztwo budynków użyteczności publicznej, takich jak: ZUS, Galeria Gondola i Błękitne Centrum. Zalegające na tej działce śmieci szpecą najbliższą okolicę i negatywnie wpływają na wizerunek naszego miasta. Zwracam się z wnioskiem o ustalenie właścicieli niniejszych nieruchomości i interwencję podległych Panu służb, celem doprowadzenia do uprzątnięcia tego terenu. Jednocześnie zwracam się z prośbą o częstsze w tym miejscu patrole straży miejskiej, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości”.
W załączeniu przesyłam dokumentację zdjęciową.

Bogdan Kiełbasiński
Radny Rady Miasta Legionowo.

Red.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *