LEGIONOWO. Zatrzymali 53-letnią oszustkę. Była poszukiwana 2 lata

2018-10-26 12:03:32

Policjanci Legionowa zatrzymali 53-letnią Annę B. poszukiwaną listem gończym.Podczas minionych siedmiu dni jest to już trzecia osoba poszukiwana listem gończym, która została zatrzymana 53-latka była poszukiwana od 2016 roku w celu odbycia kary 2 lat i 11 miesięcy za oszustwo

Kobieta od 2016 roku była poszukiwana listem gończym i nakazem doprowadzenia do aresztu w celu odbycia kar za przestępstwa z art. 286 kk, które wymierzył Annie B. sąd na warszawskiej Woli. Dodatkowo ustalenie miejsca pobytu kobiety zlecił także Sąd Okręgowy w Warszawie.

Poszukiwania, ze względu na miejsce zameldowania Anny B., prowadził komisariat w Serocku. Jednak informacje, które mogły pomóc w zakończeniu poszukiwań, zbierali także kryminalni z legionowskiej komendy.

Dwa dni temu, około godziny 14.00 legionowscy policjanci na jednej z ulic na warszawskiej Pradze Południe zatrzymali Annę B., kiedy próbowała wsiąść do użytkowanego przez siebie samochodu. Zaskoczenie kobiety było bardzo duże, ponieważ swoim obecnym zachowaniem nie dawała żadnych podstaw do podjęcia wobec niej jakichkolwiek interwencji. Nie spodziewała się żadnej wizyty Policji, a kryminalnych z Legionowa w szczególności. 53-latka trafiła do aresztu w legionowskiej komendzie.

Wczoraj Anna B. została osadzona w jednym z warszawskich zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższe dwa lata i jedenaście miesięcy. Tam też, będzie dostępna dla Sądu Okręgowego w Warszawie, który zlecił policjantom ustalenie miejsca pobytu Anny B.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *