LEGIONOWO. Zatrzymali poszukiwanego w Niemczech

2017-08-22 5:25:46

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego Komendy Stołecznej Policji pełniący służbę na terenie Legionowa w sobotnią noc (19.08) na ul. Suwalnej zatrzymali do kontroli kierującego skuterem. Podczas kontroli odzieży policjanci znaleźli przy 23-latku torebkę foliową z narkotykami określanymi jako mefedron.

Kiedy wywiadowcy sprawdzili 23-latka w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany. Wydano za nim Europejski Nakaz Aresztowania z dyspozycją doprowadzenia do właściwego organu w celu podjęcia dalszych decyzji.

Łukasz Ś. poszukiwany był przez niemiecki wymiar sprawiedliwości jako skazany na odbycie kary pozbawienia wolności na ponad dwa lata. Mężczyzna w styczniu tego roku w Niemczech popełnił przestępstwa przeciwko mieniu.

Dziś (22.08) policjanci doprowadzili 23-latka do prokuratury, gdzie została podjęta decyzja o jego dalszym losie. Za swoje czyny na terenie Niemiec Łukasz Ś. będzie odbywał karę pozbawienia wolności w Polsce. Od śledczych z legionowskiej komendy mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał oraz złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *