LEGIONOWO. Zatrzymali ściganego listem gończym

2016-10-11 10:45:20

Policjanci z tutejszego wydziału kryminalnego zatrzymali 21-letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie. Ponadto w miejscu zamieszkania Sebastiana K. ujawnili ponad 6 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Teraz przebywa w jednym z warszawskich aresztów.

Policjanci kryminalni dzięki prowadzonej pracy operacyjnej ustalili miejsce przebywania jednego z poszukiwanych mężczyzn przez legionowską komendę. Ponadto z uzyskanych informacji wiedzieli, że może posiadać przy sobie środki odurzające. Po krótkotrwałej obserwacji jednego z mieszkań na terenie powiatu legionowskiego zatrzymali Sebastiana K. poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie celem odbycia kary 75 dni pozbawienia wolności. Ponadto w mieszkaniu mężczyzny ujawnili 6,52 g. suszu roślinnego oraz wagę do jego porcjowania. Tester potwierdził, że jest to marihuana.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat więzienia. Na chwilę obecna zgodnie z decyzja sądu kolejne 75 dni spędzi w jednym z warszawskich aresztów śledczych.

KPP Legionowo

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *