Facebook

LEGIONOWO. Zatrzymali ściganych listami gończymi

2015-12-24 2:17:16

W przeciągu kilku dni legionowscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 55-letni Józef W., 29-letni Tomasz K., oraz 35-letni Robert Ch. ukrywali się przed organami ścigania w Legionowie. Mężczyźni zostali już osadzeni w zakładzie karnym, gdzie spędzą najbliższe miesiące.
Ustalenia, żmudne czynności sprawiły, że legionowscy policjanci wpadli na trop trzech mężczyzn ukrywających się przed organami ścigania. W ciągu kilku dni zostali oni zatrzymani. Mężczyźni byli zaskoczeni widokiem funkcjonariuszy nie spodziewali się, że na terenie Legionowa dojdzie do ich zatrzymania.
W poniedziałek 22 grudnia policjanci zatrzymali Józefa W. Ten 55-letni mężczyzna ukrywał się od około 1 roku przed odbyciem kary pozbawienia wolności, która wynosi ponad 2 lata. Był poszukiwany 2 listami gończymi za kradzieże. Podstawy do zatrzymania wystawił Sąd Rejonowy w Wieluniu.
Dzień wcześniej zatrzymany został Tomasz K. 29-latek ukrywał się od około 6 miesięcy. Ostatni z mężczyzn 35-letni Robert Ch., po kilku miesiącach poszukiwań również trafił w ręce stróżów prawa.
Zatrzymani mężczyźni zostali już przewiezieni do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

JR

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *