LEGIONOWO. Zatrzymali ściganych listami gończymi

2015-12-24 2:17:16

W przeciągu kilku dni legionowscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. 55-letni Józef W., 29-letni Tomasz K., oraz 35-letni Robert Ch. ukrywali się przed organami ścigania w Legionowie. Mężczyźni zostali już osadzeni w zakładzie karnym, gdzie spędzą najbliższe miesiące.
Ustalenia, żmudne czynności sprawiły, że legionowscy policjanci wpadli na trop trzech mężczyzn ukrywających się przed organami ścigania. W ciągu kilku dni zostali oni zatrzymani. Mężczyźni byli zaskoczeni widokiem funkcjonariuszy nie spodziewali się, że na terenie Legionowa dojdzie do ich zatrzymania.
W poniedziałek 22 grudnia policjanci zatrzymali Józefa W. Ten 55-letni mężczyzna ukrywał się od około 1 roku przed odbyciem kary pozbawienia wolności, która wynosi ponad 2 lata. Był poszukiwany 2 listami gończymi za kradzieże. Podstawy do zatrzymania wystawił Sąd Rejonowy w Wieluniu.
Dzień wcześniej zatrzymany został Tomasz K. 29-latek ukrywał się od około 6 miesięcy. Ostatni z mężczyzn 35-letni Robert Ch., po kilku miesiącach poszukiwań również trafił w ręce stróżów prawa.
Zatrzymani mężczyźni zostali już przewiezieni do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone kary.

JR

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *