Facebook


LEGIONOWO. Zatrzymany w szpitalu

2016-11-04 2:37:37

Kryminalni z Legionowa zatrzymali kolejną osobę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Tym razem w ręce ,,poszukiwaczy” wpadł Krzysztof Ś., za którym sądy wydały trzy listy gończe w celu odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa. Do zatrzymania 35-latka doszło w jednym z warszawskich szpitali. Mężczyzna został już osadzony w zakładzie karnym, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Poszukiwanego trzema listami gończymi mieszkańca powiatu legionowskiego Krzysztofa Ś., zatrzymali kryminalni zajmujący się poszukiwaniami i identyfikacją osób w legionowskiej komendzie. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od marca tego roku. 35-latek podejrzany jest o oszustwa. Listy gończe wydały Sądy Rejonowe w Legionowie i w Zwoleniu.

Policjanci ustalili miejsce, gdzie może przebywać poszukiwany – był to szpital. Kryminalni po sprawdzeniu tożsamości mężczyzny mieli pewność, że za 35-latkiem wydane zostały trzy listy gończe w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Krzysztof Ś. został zatrzymany, a następnie osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *