Facebook


LEGIONOWO. Żelazna w tragicznym stanie

2016-02-16 12:10:12

Czytelnicy już od jakiegoś czasu zgłaszają nam ogromny problem z ulicą Żelazną. Kłopoty mieszkańców narastają po gwałtownych opadach deszczu. Wówczas żwirowo–piaskowa i bardzo nierówna nawierzchnia zamienia się w bajoro.

– Trudno jest przejść tą ulicą po opadach deszczu. Starszy człowiek, jak ja, może się łatwo poślizgnąć i nieźle się poturbować. Nikt z tym nic nie robi i tak jest od lat – żali się pan Marian. Inni mówią, że płacą podatki, ale ich ulica jest zapomniana przez miasto. – Lepsze drogi mają nawet na odległych wsiach zabitych dechami. Panie, tutaj to amfibią co najwyżej powinienem jeździć, a nie samochodem. Kiedy w końcu wezmą się za tą ulicę? – zapytał pan Marek.

Jak się dowiedzieliśmy w urzędzie miasta, raczej nie prędko. – Na dzień dzisiejszy w preliminarzu po uchwale styczniowej w inwestycjach zaplanowanych na ten rok nie mamy zaplanowanej budowy ul. Żelaznej. Natomiast może tak się zdarzyć, że taka inwestycja wejdzie w trakcie roku. W tym roku również nie kojarzę, aby mieszkańcy zgłaszali nam problem z tą ulicą, być może miało to miejsce w latach ubiegłych – powiedziano nam w Wydziale Inwestycji Urzędu Miasta Legionowo.

Mieszkańcom ul. Żelaznej jak na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość, gdyż nie prędko mogą doczekać się kapitalnego remontu drogi.

JR

Komentarze

2 komentarze

  1. Zirytowana mieszkanka odpowiedz

    “nie kojarze, aby mieszkańcy zgłaszali nam problem z tą ulicą…”? Czy aby napewno? Co roku ta ulica jest problematyczna dla wielu osób. Były obietnice zrobienia jej ale jakoś nie możemy się doczekać spełnienia tych obietnic. Wstyd WSTYD!

  2. bolek odpowiedz

    Pamiętam 2005 wywiad z urzędnikiem ,jak wyobraża pan sobie legionowo za 10 lat ,oczywiscie wszystkie ulice utwardzone 🙂 Takich ulic jest wiele w legionowie ,Smogo ma w dupie ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *