LEGIONOWO. Złomiarze z Legionowa w telewizji Metro

2018-03-15 6:55:10

Złomowisko PL to najchętniej oglądany polski program Discovery Channel. Już w marcu zadebiutuje w telewizji Metro. Jego bohaterami są pracownicy dwóch dużych mazowieckich składów: z Legionowa i Wiązownej. Pierwszy sezon programu Złomowisko PL w telewizji Metro już od wtorku, 13 marca o godz. 22.00


„Złomowisko PL” 5 było najlepiej oglądaną serią w historii Discovery Channel w Polsce. Serię obejrzało łącznie prawie 6 mln. 400 tys. widzów. Kamera pod lupę wzięła złomowisko DESCH, znajdujące się przy ulicy Zegrzyńskiej w Legionowie. Skład łatwo rozpoznać po charakterystycznym wraku helikoptera.

Legionowscy złomiarze

Legionowskimi bohaterami programu są: właściciel przedsiębiorstwa Włodek, który w tym interesie pracuje już od 25 lat oraz Jacek, którego mottem jest „tanio kupić – drogo sprzedać”. Mężczyźni dbają o biznes, jak o własne dzieci. Ich specjalnością są metale kolorowe, przede wszystkim zużyte puszki. Zbiór 120 puszek, około 2 kg, to zysk rzędu 30 PLN. Czy warto? Już w pierwszym odcinku przekonamy się, na ile jest to opłacalny interes.

Podwarszawskie złomowisko

Drugi zespół bohaterów to pracownicy złomowiska z Wiązownej. Sławek, szef zespołu rozbiórkowego Holdmar, od 17 lat w branży, jego syn Kamil oraz Grzegorz. Handel złomem, jak udowadnia program Złomowisko PL, przypomina trochę giełdę – czasem na skupie płaci się więcej, czasem mniej. Skup złomu to tylko niewielka część działalności polskich złomowisk. Znacznie częściej zajmują się recyklingiem różnego rodzaju metalowych materiałów, o czym najlepiej wiedzą złomiarze z Wiązownej.

Pruszkowscy zbieracze

Marek „Krzykacz” i Edek „Siwy” to znany z podwarszawskich skupów duet zbieraczy złomu z Pruszkowa. Uwielbiany przez widzów za swoją barwność i „szorstką” przyjaźń. Krzykacz w tym biznesie jest już od 15 lat. Marka często jeszcze nie widać, a już słychać. Z kolei Edek, kompan złomowych podróży „Krzykacza”, jest jego całkowitym przeciwieństwem – spokojny
i opanowany, dzielnie znosi krzyki szefa. Przed nimi nic, co z ich punktu widzenia może być wartościowe, się nie ukryje.

Telewizja Metro

Metro to nowy bezpłatny kanał ogólnotematyczny należący do Grupy Discovery Networks, dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych. Oferta METRO opiera się na hollywoodzkich filmach fabularnych, serialach kryminalnych i obyczajowych oraz programach dokumentalnych. Pierwszy sezon programu Złomowisko PL już od wtorku, 13 marca o godz. 22.00 w telewizji Metro.

red.

Komentarze

2 komentarze

 1. Krzykacz odpowiedz

  Siemano mordeczki, przyjechać po złom? Wywozimy go nawet z internetów! Pozdro, Edek i Krzykacz!

 2. SKUP ZŁOMU BIAŁYSTOk odpowiedz

  UNIWERSTAL SKUP ZŁOMU BIAŁYSTOK Jesteśmy największą w regionie firmą działającą w branży surowców wtórnych. Zajmujemy się przerobem, odzyskiem i recyklingiem złomu stalowego, żeliwnego i metali nieżelaznych. Posiadamy własną Stację Demontażu Pojazdów, gdzie dziennie nasz zespół przyjmuje do kasacji kilkadziesiąt aut całych i powypadkowych z całego regionu.

  Usługi jakie świadczymy to między innymi:

  SKUP ZŁOMU STALOWEGO i SKUP ŻELIWA HURT/DETAL – dużym klientom podstawiamy bezpłatnie kontenery i odbieramy własnym transportem bez dodatkowych kosztów ! skupujemy odpady poprodukcyjne z przedsiębiorstw, najwyższe ceny, zaplecze ponad 200 kontenerów, bezpośredni odbiorca.
  SKUP METALI KOLOROWYCH – Aluminium – puszki, profile, odlewy itp., miedź, mosiądz, ołów, cynk, znal, stal kwasoodporną, tytan itp.
  SKUP AKUMULATORÓW Białystok, WIĄZKI SAMOCHODOWEJ, KABLI W IZOLACJI
  SPRZEDAŻ STALI UŻYTKOWEJ Z DEMONTAŻU – kątowniki, ceowniki, profile, rury, pręty zbrojeniowe i wiele innych….
  SPRZEDAŻ UŻYWANYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH z DEMONTAŻU – najniższe ceny w regionie (elementy karoserii, zawieszenia i silnika, felgi aluminiowe i stalowe, opony używane, sprawne akumulatory)
  SKUP AUT BIAŁYSTOK – SKUP AUT NADAJĄCYCH SIĘ DO DALSZEJ JAZDY
  Gwarantujemy odkup samochodów w oparciu o zawarcie umowy kupna – sprzedaży. niezależnie od ich stanu, marki czy roku produkcji. Przyjmujemy pojazdy bez ubezpieczenia czy przeglądu. Płacimy gotówką, kwestie formalne ograniczamy do absolutnego minimum –
  W przypadku, gdy Państwa samochód nie będzie nadawał się do ekspolatacji wystawiamy zaświadczenie o złomowaniu w naszej Stacji Demontażu Pojazdów
  ZŁOMOWANIE AUT BIAŁYSTOK – Płacimy najwięcej (wystawiamy zaświadczenia do wyrejestrowania ) Kupujemy auta całe i powypadkowe oraz nienadające się do dalszej jazdy.
  WIĘCEJ NA http://www.uniwerstal.pl oraz http://www.facebook.pl/uniwerstal

  Jesteśmy: BIAŁYSTOK ul Popiełuszki 113, tel. 85 663 52 46

  AUTO-KASACJA SKUPUJEMY SAMOCHODY KAŻDY STAN KAŻDA MARKA CAŁE ROZBITE,SKORODOWANE ,ZANIEDBANE,ZNISZCZONE ,SPALONE ZALANE ZUŻYTE WYEKSPLOATOWANE PO PROSTU KAŻDE

  PROMOCJA NAJWYŻSZE CENY W REGIONIE Z NAMI ZŁOMUJESZ LEGALNIE
  UWAGA MASZ ZAMIAR WYZŁOMOWAĆ SAMOCHÓD ZAPYTAJ CZY CI KTÓRZY PRZYJADĄ DO CIEBIE WYSTAWIĄ CI ZAŚWIADCZENIE O DEMONTAŻU POJAZDU ORAZ CZY POSIADAJĄ DECYZJE ZEZWALAJĄCĄ WYDANĄ NA TEGO TYPU DZIAŁALNOŚĆ PRZEZ MARSZAŁKA DANEGO WOJEWÓDZTWA UPRAWNIAJĄCĄ ICH DO WYSTAWIANIA DOKUMENTÓW URZĘDOWYCH KTÓRE POTRZEBUJESZ DO WYREJESTROWANIA W URZĘDZIE ORAZ DO ZAMKNIĘCIA POLISY W TOWARZYSTWIE UBEZPIECZENIOWYM NIE GODŻ SIE NA FIKCYJNĄ UMOWĘ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *