LEGIONOWO. Zmarła Janina Ziemichód

2022-05-26 1:13:16

W środę (25 maja) w wieku 70 lat zmarła wieloletnia dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 Janina Ziemichód

Informacja o śmierci dyrektor pojawiła się na stronie internetowej Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś.P. Janiny Ziemichód Dyrektora szkoły w latach 1995 – 2007, wspaniałego człowieka o wielkim sercu i umyśle. Jej życzliwość i serdeczność wobec innych, rzadki dar zjednywania ludzi oraz wysoka kultura osobista czyniły z niej osobę powszechnie lubianą i szanowaną. Będzie Nam Jej bardzo brakowało. – napisano na stronie internetowej liceum.

Informacja o śmierci pedagog pojawiła się również na stronie Urzędu Miasta Legionowo: Wyrazy szczerego żalu i współczucia Rodzinie oraz wszystkim bliskim ś.p. Janiny Ziemichód. Wieloletniej dyrektorki Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie, wspaniałego i życzliwego Człowieka, którego będzie nam wszystkim bardzo brakować.

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Cześć Jej pamięci… Ale chwila, może prokurator i policja skorzysta z okazji i przeprowadzi jakieś śledztwo w tej sprawie ? Kto wie, może kogoś uda się posadzić za kratki… art. 148 to nie lada gratka. Trzeba codziennie uzasadniać istnienie tych Szanownych Instytucji z logiem białego na czerwonym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *