Facebook


LEGIONOWSK. KE poszukuje nowych sposobów komunikacji

2018-09-14 12:58:22

 

Robert Sołtyk, specjalista ds. komunikacji w KE zauważył, że sposób oznaczania inwestycji finansowanych przez Unie Europejską się już „przejadł” i przyszedł czas na nowe sposób zaznaczania obecności funduszy europejskich w krajach członkowskich

Tematyką drugiego spotkania w Komisji Europejskiej była komunikacja z krajami członkowskimi. Przedstawiciel KE Robert Sołtyk opowiadał o najnowszych kampaniach społecznych Unii Europejskiej oraz o Polakach w Brukseli. Stwierdził również, że w Brukseli mieszka wielu Polaków, a w sklepie często słyszy: „Kiełbasa, wódka i Głos Siemiatycz”, żartował.

Organizatorem wyjazdu studyjnego jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu “InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *