Facebook
LEGIONOWSKI. 20 lat powiatu – konkursy

2018-04-09 6:39:01

W tym roku przypada 20. rocznica ustanowienia powiatów. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w dwóch konkursach organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Legionowie. Czekają atrakcyjne nagrody.
Projekt fotograficzny „Powiat legionowski 20 lat temu i dziś” to propozycja dla tych, którzy lubią szperać w szufladach ze starymi zdjęciami. Jego celem jest pokazanie, jak na przestrzeni dwudziestu lat zmienił się krajobraz powiatu legionowskiego oraz jego mieszkańcy poprzez zestawienie pary zdjęć – jedno pochodzące z 1998 roku lub późniejsze i drugie z 2018 roku, wykonanych w tym samym miejscu i/lub w tych samych okolicznościach, przedstawiających te same osoby. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane w jubileuszowym katalogu.

Konkurs literacko-plastyczny Powiat legionowski – to lubię! dla dzieci i dorosłych zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych. Czekamy na prace literackie (wiersz, opowiadanie, fraszka itp.) oraz plastyczne (rysunek, grafika, praca przestrzenna), za pośrednictwem których mieszkańcy pokażą, jak w ich oczach zmieniał się powiat legionowski na przestrzeni ostatnich 20 lat i dlaczego wybrali go na miejsce do życia.

 

Regulamin obu konkursów znajduje się pod tym adresem: http://www.powiat-legionowski.pl/aktualnosci/8374-konkursy-na-20-lecie-powiatu

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *