LEGIONOWSKI. 3 osoby zatrzymane w związku z przestępstwami narkotykowymi

2017-08-03 12:19:07

Legionowscy policjanci w ciągu ostatnich kilku dni doprowadzili do zatrzymania trzech osób podejrzanych o posiadanie narkotyków.

Do pierwszego zatrzymania doszło we poniedziałek (31.07), kilka minut przed godziną 17:00. Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego, patrolując ul. Szarych Szeregów w Legionowie zatrzymali 28-letniego Jakuba Z. W trakcie rutynowej kontroli, uwagę policjantów zwróciło dziwne zachowanie mężczyzny, dlatego też został przeszukany. W trakcie kontroli, policjanci znaleźli w saszetce przewieszonej przez ramię foliową torebkę z amfetaminą. Jakub Z. został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Tego samego dnia, krótko przed godziną 22:00 policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego Komendy Stołecznej Policji zatrzymali do kontroli drogowej Seata, poruszającego się ulicą Jagiellońską. Od podróżujących pojazdem trzech osób, można było wyczuć woń marihuany. W trakcie dokładniejszej kontroli pojazdu okazało się, że w pojeździe znajduje się zawiniątko z suszem roślinnym oraz szklana fifka nabita narkotykiem. Kierujący pojazdem 32-letni Adam G. został zbadany narkotestem służącym do wykrywania narkotyków w ślinie. Wynik okazał się pozytywny, w związku czym został zatrzymany i usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego po drodze publicznej będąc pod wpływem środka odurzającego. Policjanci ustalają do kogo należały znalezione narkotyki.
Kolejne zatrzymanie miało miejsce w środę (2.08) przy ulicy Partyzantów w Chotomowie. Około 1:00 w nocy policjanci z Jabłonny zostali wezwani na interwencje w związku ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym. Podczas legitymowania i kontroli osobistej policjanci znaleźli susz roślinny przy 32-letnim Łukaszu K. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, przyznał się do winy i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karzę. We wszystkich trzech przypadkach wkrótce zadecyduje legionowski sąd.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *