LEGIONOWSKI. CEMS Chance

2017-04-12 1:48:11

Każdy człowiek posiada marzenia. Każdy chciałby je zrealizować. Każdy z nas ma także talenty i predyspozycje, które wartę są pielęgnowania i rozwijania. Czy nie to, co mamy sobą do zaoferowania innym, czyni nas naprawdę wartościowymi?  Problem wśród młodych ludzi tkwi nie tylko w kwestii samozaparcia i wiary we własne możliwości, ale niekiedy także w sytuacji finansowej, rodzinnej czy zdrowotnej.  Przeszkodą są również nasuwające się wątpliwości lub brak odpowiedniego ukierunkowania i zmotywowania. Drogowskazem staje się dla Was CEMS Chance.

CEL I OGÓLNA IDEA
CEMS Chance to projekt absolutnie wyjątkowy, który skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy programu przez 4 pełne dni, spędzone w stolicy kraju uczą się odkrywać samych siebie i pokonywać własne słabości.  Cykl warsztatów i spotkań ze sławnymi osobistościami, przedstawicielami świata biznesu i mediów, sportowcami i mówcami ma na celu ukazanie licznych możliwości wyboru i rozwoju ścieżki kariery zawodowej. Historie opowiadane przez prelegentów dają żywy dowód, że przy odrobinie determinacji, każdy z nas może stanąć na szczycie, a bariery, które zawsze napotkamy, można łatwo pokonać. Do tej pory nasze wydarzenie uświetnili swoją obecnością między innymi: Beata Pawlikowska, Rafał Brzozowski, Piotr Cieszewski czy Dorota Wellman.
Młodzież nabywa również umiejętności praktyczne, które pomagają w późniejszym dorosłym życiu, jak zdolności pisania CV, autoprezentacji czy radzenia sobie ze stresem i zarządzaniem czasem. Wielokierunkowość zdobywanych kompetencji daje szansę na pełne zrozumienie indywidualnego potencjału uczestników!

NIE TYLKO NAUKA
W czasie projektu Chance organizatorzy starają się zapewnić młodym podopiecznym jak najwięcej wspaniałych atrakcji, tak żeby na długo zapamiętali swoją wizytę w Warszawie. Z tego powodu z roku na rok wzbogaca się lista rozrywek, wśród których nie brak wyjść do muzeów, galerii, parków rozrywki, Centrum Nauki Kopernika, ale również emocjonującej zabawy podczas kręgli czy laserowego paintball’a. Tutaj, w sercu stolicy, budują się przyjaźnie na całe życie! Choć trafia do nas młodzież z różnych zakątków Polski, na ten jeden moment wszyscy stajemy się jedną grupą, której wspólna siła i chęci tworzą magiczną atmosferę.

SONY DSC

WYJĄTKOWA PRZYGODA!
Każdego roku organizatorzy starają się dostarczyć uczestnikom nowe niezapomniane wrażenia. Dlatego z niecierpliwością czekamy na najbliższą edycję, do której gorąco zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i I klas ponadgimnazjalnych. Sam projekt odbędzie się w dniach 16-19 maja, natomiast rekrutacja rozpocznie się 7 kwietnia i potrwa do 21 kwietnia. Wystarczy wypełnić formularz, dostępny na stronie www.cemschance.pl.
Wierzymy, że każdy młody człowiek, który do nas trafia, ma niepowtarzalną osobowość i talent. Naszym celem jest podsunięcie rozwiązań i wachlarza bogatych możliwości, obudzenie odwagi i rozpalenie pasji. Dołącz do nas i uwierz w siebie! Wyrusz w magiczną trasę po Warszawie, która na zawsze zmieni Ciebie i Twoje oczekiwania.

Maria Salwińska, koordynator ds. promocji SGH

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *