LEGIONOWSKI. Dwóch zatrzymanych z narkotykami

2017-03-06 8:38:39

W ostatnich dniach policjanci z Legionowa zatrzymali dwie osoby, u których znalezione zostały substancje zabronione. 22-letni Gabriel B. oraz 27-letni Artur B. usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii te przestępstwa zagrożone są karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci pełniący służbę w powiecie legionowskim podczas każdej służby zwracają uwagę na osoby, które mogą popełniać przestępstwa narkotykowe. W ciągu ostatniego weekendu podczas takich działań wpadło dwóch mężczyzn, przy których policjanci znaleźli środki odurzające.

Pierwszy wpadł w ręce legionowskich kryminalnych w Jabłonnie. Do legitymowania Gabriela B. doszło w piątek przed godz. 19.  Jego nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Szybko wyszło na jaw, że  22-latek ma przy sobie torebkę z marihuaną. Podczas przeszukania w domu mężczyzny policjanci również natrafili na susz roślinny.

Zatrzymanie 27-letniego Artura B. nastąpiło w poniedziałek przed godz. 18 w Legionowie przy ul. Zegrzyńskiej. Policjant z wydziału prewencji legionowskiej komendy pełnił służbę z kursantami z Centrum Szkolenia Policji. Podczas podjętej interwencji wobec 27-latka funkcjonariusze ujawnili pod jego skarpetką zielony susz roślinny.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Obaj przyznali się do winy. Teraz o ich losie zdecyduje Sąd. Zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii  przestępstwo to zagrożone jest karą nawet 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *