LEGIONOWSKI. Galeria Północna przyciąga najlepsze światowe marki

2017-06-12 11:01:40

Najprawdopodobniej już w połowie sierpnia, będzie można skorzystać z uroków jakie zafunduje nam otwarcie Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. 
Melon Fashion Group

Z pierwszych informacji prasowych wynika, że Galeria Północna będzie pierwszym obiektem handlowym w Polsce, w którym pojawią się salony wszystkich trzech marek należących do Melon Fashion Group – ZARINA, LOVE REPUBLIC oraz befree! Marka mająca ponad 600 sklepów w całej Europie Środkowo-Wschodniej zadebiutuje w Polsce wraz z otwarciem galerii.

Ubrania i dodatki dostępne w ramach każdego z brandów łączą ciekawe kroje, efektowne materiały i dbałość o detale. Rożni natomiast styl. LOVE REPUBLIC to propozycja skierowana przede wszystkim do młodych kobiet, lubiących oryginalne ubrania i poszukujących własnego, unikalnego stylu. befree powstało z myślą o nastolatkach i młodych dziewczynach, które w modzie szukają inspiracji, lubią eksperymenty i nie boją się zmian. Bardziej dojrzała ZARINA łączy codzienne stylizacje z propozycjami eleganckich, kobiecych krojów.

Hamleys – królewskie zabawki

Potencjał pierwszego obiektu handlowego na Białołęce docenił także brytyjski Hamleys – jedna
z największych na świecie sieci sklepów z zabawkami, będąca oficjalnym dostawcą zabawek dla Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Na lokalizację swojego pierwszego salonu w Polsce i jednego
z pierwszych w Europie Środkowej Hamleys wybrał właśnie Galerię Północną. Polski sklep zaoferuje klientom większość międzynarodowych, dobrze znanych marek, jak Lego, Nerf, Hasbro, Mattel czy Disney oraz autorskie zabawki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem dzieci na całym świecie.

Aktywny tryb życia z Galerią Północną

4faces debiutująca na Polskim rynku firma klientów nowej galerii na Białołęce chce zdobyć przede wszystkim połączeniem wysokiej jakości oferty produktowej
z doradztwem sprzedawców-ekspertów i szerokim wachlarzem usług dodatkowych w ramach Body Center, obejmującym m.in. porady dietetyka, trenera personalnego czy nawet fizjoterapeuty. A także Martes Sport, mający na celu poszerzenie dostępności wysokiej klasy odzieży i sprzętu sportowego w północnej części Warszawy.

Wszystko czego potrzebujecie

Do dyspozycji gości oddanych zostanie ponad 220 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2300 miejsc parkingowych. Do tego grona dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, Cinema City, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour
z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle, klub sportowy Calypso i centrum medyczne Enel-Med. A to wszystko pod koniec wakacji.

red.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *