LEGIONOWSKI. II Festiwal Smaków Food Trucków – jemy i bawimy się w Legionowie!

2019-03-21 1:26:10

Otwieramy sezon food truckowy z przytupem! W pierwszy weekend wiosny zapraszamy do Areny Legionowo na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków. Co: II Festiwal SmakówFood Trucków w Legionowie. Kiedy: 23-24 marca 2019. Gdzie: Arena Legionowo

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w październiku, spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. Teraz będzie równie, a nawet jeszcze bardziej smakowicie! Przez całą sobotę i niedzielę, od godziny 12-stej, w Arenie Legionowo uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.  Na Festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, wyraziste potrawy indyjskie, kubańskie kanapkiczy niepowtarzalne azjatyckie pierożki i bułeczki bao.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą pieczone kasztany, tradycyjne hiszpańskie wypieki churros, kultowe amerykańskie donuty i owoce w czekoladzie. Nie zabraknie również cydru i piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie rozpoczęcie wiosny?

II Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką.

Najmłodsi uczestnicy będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach, a także popisać swoim talentem w specjalnej strefie z kolorowankami i grami.

Dorosłych gości Festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i konkursie jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków do Areny Legionowo. W sobotę, 23 marca: od godz. 12 do 21, a w niedzielę 24 marca: od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *