LEGIONOWSKI. Jak segregować odpady? Nowe zasady i wyższe opłaty

2020-01-24 4:07:24

Nowe zasady segregacji odpadów wciąż budzą wiele wątpliwości. Zła segregacja albo jej brak może powodować poważne konsekwencje. Dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu te zasady:

red./ Fot. UG Jabłonna

Komentarze

2 komentarze

  1. olo odpowiedz

    Segregacja odpadów zaczyna przypominać rozliczanie pita. Niedługo trzeba będzie się z tego doktoryzować.
    Dlatego segregacje odpadów sprowadzam do “szkło, odpady gnijące, cała reszta” i tak to robię i będę robił. Nie zamierzam w mojej kawalerce 40m2 trzymać 5 oddzielnych koszy na śmieci i robić z mieszkania chlewni lub sortowni. Trzeba się tym eko-nieukom przeciwstawiać. Niech któryś zamiast żyć z dotacji zacznie ciężko pracować i liczyć pieniądze to może zrozumie że coś w tym sortowaniu śmierdzi.

    1. Krzysiek odpowiedz

      Bardzo dobrze, popieram! Biorą coraz wieksze pieniadze za odbior śmieci, ktore Ty człowieku segreguj, mimo ze płacisz, a oni zawiozą je do utylizacji, gdzie tez im zapłacą, za Twoja robotę. To jest mafia, a nie ekologia! Szklo, tworzywa sztuczne, papier i odpady mieszane, czyli żywność. Nie zamierzam rozkminiac czy papierek po cukierku moze byc razem z papierkiem po batoniku. A jak sie komuś u gory nie podoba, to moze miec zaraz wywrotke worków ze smieciami pod swoim domem. Ile jeszcze bedziemy dawac sie okradac tym zlodziejom w białych rękawiczkach, w majestacie “prawa”!? Dosyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *