LEGIONOWSKI. Kierowali pomimo zakazu, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności

2017-08-14 3:08:47

W ciągu ostatniego weekendu policjanci na terenie całego powiatu przeprowadzali kontrole drogowe. W trakcie kontroli aż trzech mężczyzn prowadziło pojazdy, pomimo wydanych zakazów. Teraz Marcin M., Damian P. i Marcin G. odpowiedzą za popełnione przestępstwa przed sądem.

W piątek (11.08) przed godziną 8.00 w miejscowości Boża Wola policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Audi, kierowane przez 32-letniego Marcina M. wobec, którego sąd orzekł zakaz prowadzenia pojazdów. Tego samego dnia, tym razem na terenie Legionowa w ręce policjantów wpadł 24-letni Damian P., który również wsiadł “za kółko” pomimo zakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie. Taki sam zarzut zostanie przedstawiony 24-letniemu kierowcy opla. Marcin G. został zatrzymany w sobotnią noc w Woli Kiełpińskiej.
Wszyscy skontrolowani mężczyźni doskonale zdawali sobie sprawę z konsekwencji, jakie mogą ponieść za swoje czyny. Policjanci przypominają, że złamanie orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *