Facebook

LEGIONOWSKI. Kobiety w Sztuce – Metamorfozy – KONKURS

2021-02-02 4:37:04
Interesujesz się modą i sztuką? Szukasz inspiracji do wyrażenia swojej osobowości poprzez stylizację? Śledzisz wpływy sztuki na modę i odwrotnie? Ciekawi Cię, jak sztuka rozbudza wyobraźnię kreatorów mody? Lubisz eksperymentować ze swoim wizerunkiem, szukasz natchnienia do wypracowania własnego oryginalnego stylu i pragniesz inspirować się dziełami artystów? Chcesz się wyróżniać i jesteś gotowa na modowe wyzwanie?

Jeżeli odpowiadasz na te pytania twierdząco, to ten konkurs jest dla Ciebie! Wykaż się wiedzą na temat sztuki i mody i daj wyraz swojej pasji.

Nagroda w konkursie jest nietypowa – to  możliwość udziału w artystycznej metamorfozie i przygotowana przez stylistę kreacja z motywem obrazu na własność.

Relacja filmowa z metamorfozy stanie się inspiracją dla innych kobiet. Mamy nadzieję, że pokazanie, czym jest kobiecość oraz w czym tkwi jej siła, będzie unikatowym prezentem z okazji Dnia Kobiet. Jak wydobyć kobiecy „charm” podczas zmiany wizerunku, czerpiąc z przekazu sztuki? Postaramy się to pokazać w materiale filmowym dokumentującym proces przemiany.
Zapraszamy mieszkanki powiatu legionowskiego do sprawdzenia swojej wiedzy na temat historii sztuki i mody w konkursowym quizie.
Konkurs inauguruje projekt „Kobieta w sztuce”, realizowany przez naszego Partnera – Pracownię & Showroom Moda Na Prostej w Jabłonnie.
Kobiety od zawsze były obecne w sztuce. Potrafiły zawładnąć umysłami artystów, zostawały ich muzami. W naszym projekcie mogą stać się białym niezamalowanym płótnem, które podczas metamorfozy przeistoczy się w piękny obraz.
Regulamin konkursu „Kobieta w sztuce – METAMORFOZY” jest dostępny na stronie www.pik.legionowski.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 11 lutego 2021 r.

Tym zmaganiom mody ze sztuką patronuje Powiat Legionowski.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *