LEGIONOWSKI. Konkurs „ Moje wędrówki po powiecie legionowskim”

2021-10-07 6:57:47

Masz ulubione trasy na weekend? Wiesz, gdzie i jak spędzić aktywnie czas w naszym powiecie? Konno, pieszo, rowerem, może jeszcze inaczej…? Podziel się z nami tym pomysłem, może zachęcisz innych. Zgarnij nagrody

Termin zgłoszeń: do 30 listopada 2021

Przedmiotem Konkursu jest przedstawienie propozycji atrakcyjnego, aktywnego spędzenia czasu na terenie powiatu legionowskiego w formie wycieczki, np. pieszej, rowerowej, konnej lub ich połączenia z innymi atrakcjami.

Udział w Konkursie mogą wziąć pełnoletni mieszkańcy powiatu legionowskiego oraz uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych i uczniowie szkół ponadpodstawowych, mieszkający lub uczący się w szkole na terenie powiatu legionowskiego.

Zadania konkursowe muszą zawierać:

– opis w formie pisemnej (maks. 2 strony A4, w formacie .doc/.docx/.pdf),

– mapę prezentowanej trasy (w formacie .jpg/.png/.pdf/ .gpx),

– materiały graficzne – zdjęcia (w formacie .jpg/.png/.pdf) i/lub wideo – ich łączna wielkość nie może przekraczać 10 MB.

NAGRODY:

I miejsce: 300 zł

II miejsce: 200 zł

III miejsce: 100 zł

oraz zestawy gadżetów

Zadania konkursowe należy nadsyłać na adres: konkurs@powiat-legionowski.pl wraz ze skanami uzupełnionych i podpisanych załączników: formularza zgłoszeniowego oświadczenie osoby niepełnoletniej oraz oświadczenie osoby pełnoletniej.

Regulamin konkursu tutaj.

fot.  Drzewo plik wektorowy utworzone przez macrovector – pl.freepik.com

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *