LEGIONOWSKI. Konkurs na plakat: “Święto Niepodległości”

2021-11-02 8:55:41

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zachęca uczniów klas szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu legionowskiego do udziału w konkursie na plakat dotyczący Święta Niepodległości. Nagrodą jest udział zwycięskiej klasy w warsztatach kreatywnego pisania z Loesje 10 listopada br. w godz. 10-13 w Poczytalni

Jeśli uczycie się w szkole ponadpodstawowej na terenie powiatu legionowskiego, macie zgraną klasę, masę pomysłów, energii, a przy okazji lubicie gierki słowne, haiku, scrabble itd. itp. i chcecie wziąć udział w fantastycznych warsztatach kreatywnego pisania z Loesje 10 listopada br., to zapraszamy do zabawy!
ZADANIE konkursowe: 1. wymyślcie wspólnie hasło – częściowo lub w całości w slangu młodzieżowym – które “promowałoby” wśród Waszych rówieśników (i nie tylko) obchody Święta Niepodległości; 2. zróbcie plakat z Waszym hasłem; 3. powieście Wasz plakat w miejscu publicznym (oczywiście tam, gdzie dozwolone jest wieszanie plakatów) i zróbcie mu zdjęcie, a następnie przyślijcie je do nas na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 8 listopada br. do godz. 12.00.
Zwycięska klasa będzie miała przyjemność poćwiczyć (kreatywnie!) pisanie z trenerkami z Fundacji Loesje Polska, której twórczość można spotkać w wielu miastach na całym świecie, chociażby w formie murali takich jak te warszawskie: http://culture.pl/pl/galeria/murale-loesje-w-warszawie-galeria.
Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *