LEGIONOWSKI. Konkurs z okazji 30-lecia Samorządu Terytorialnego

2020-05-21 7:12:13

Powiatowa Instytucja Kultury ogłasza konkurs z okazji 30-lecia Samorządu Terytorialnego. 27 maja 1990 roku odbyły się pierwsze w Polsce wybory samorządowe. Od 2000 roku właśnie tego dnia obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego

Z tej okazji Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie ogłasza konkurs dla młodzieży!
Nagraj rozmowę (audio lub wideo) lub spisz wspomnienia i relacje osoby, która
chce się podzielić swoimi uwagami na temat samorządu i zmian jakie zaszły w
ciągu ostatnich 30 lat w lokalnej wspólnocie.
A może sam chciałbyś się podzielić z innymi swoimi przemyśleniami? Czekamy z niecierpliwością!
Prace prosimy przesyłać na adres biuro@pik.legionowski.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie (ul. Sowińskiego 15) do 27 maja 2020 r. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – czytniki e-booków!
Szczegóły: www.pik.legionowski.pl

Komentarze

1 komentarz

  1. Mart odpowiedz

    30 lat samorządu terytorialnego.. Rzekłbym 30 lat terytorialnych klik, układów, zależności, mafijnej nomenklatury. Tak z grubsza, bo z pewnością sa jakies czyste samorządy, z ograniczonym kolesiostwem. Niestety nie u nas. U nas architektami Roman, Janek i Szymon, bardzo podobni w działaniach do dzikiej prywatyzacji z poczatku lat 90-tych. Odpowiednio, kolesie bez kompetencji, wieczny prezes, trzepani kasiory, skup nieruchomości, działki, biznesy na publicznym majatku. Oczywiście, wszystko w świetle prawa i jako efekt zaradności. Ani by mi przez glowe nie przeszło, ze jakis nepotyzm, z wykorzystywanie stanowisk. Nic a nic, z tych rzeczy. Krzysztqky samorządu. Smutne tylko, ze młodzieży chce sie wpajac te same reguły….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *