LEGIONOWSKI. Lato z CZWÓRKĄ nad Zegrzem

2020-07-24 7:30:29

Lato nie zwraca uwagi na pandemię, pogoda dopisuje, słuchacze starają się więc spędzać wakacje w plenerze. Przez trzy letnie weekendy Czwórka będzie podpowiadać, jak bezpiecznie spędzać czas i wraz z ratownikami znad Zalewu Zegrzyńskiego pokazywać, jak można spędzać wakacje dobrze się bawiąc nad wodą, zachowując jednocześnie wszelkie zasady bezpieczeństwa

Obraz 3

Spędzanie czasu nad wodą to wspaniały relaks i świetna zabawa – zwłaszcza latem mamy ku temu wiele okazji. Jest piękna pogoda, mamy dużo czasu i pomysłów, jak spędzać długie, upalne dni. Aby jednak mieć same piękne wspomnienia z wakacji, trzeba pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, bo o wypadki i utonięcia wcale nietrudno. Z pomocą nadchodzi właśnie Czwórka – przez trzy letnie weekendy dziennikarze stacji pokażą, jak dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę (25 i 26 lipca) Czwórkę będzie można spotkać na plażach Nieporętu i Wieliszewa nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie Młodzieżowa Grupa Ratownicza Legionowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego zaprezentuje pozorowaną akcję ratunkową, pokaz pierwszej pomocy na fantomie oraz pokaz sprzętu ratowniczego. Na słuchaczy czeka też mnóstwo dobrej muzyki z wakacyjnej czwórkowej playlisty.

Weekendowe akcje i wydarzenia relacjonować będą dziennikarze Czwórki – Adrianna Janiszewska i Mateusz Fusiarz. Ci, którzy nie dotrą nad Zegrze, będą mogli posłuchać ich relacji w Wiadomościach Czwórki o godz. 11.00 oraz 13.00, a także w sobotnich „Pasjonautach” oraz niedzielnej audycji „Co Was Kręci” Mateusza Fusiarza.

Kolejne spotkania z Czwórką na plażach Zalewu Zegrzyńskiego odbędą się 15 i 16 sierpnia (Serock i Wieliszew) oraz 29 i 30 sierpnia (Serock i Nieporęt).

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *