LEGIONOWSKI. Mandaty za ponad ćwierć miliona złotych

2020-12-02 8:19:50

Od chwili wprowadzenia kolejnego rozporządzenia ws. zakrywania ust i nosa policja codziennie wystawia kolejne mandaty za nieprzestrzeganie zakazu

Tylko w ostatnim tygodniu (od 23 do 29 listopada) policja wystawiła 51 mandatów i 2 wnioski do Sądu. Łącznie od początku wprowadzenia przez rząd ww. rozporządzenia legionowscy policjanci wystawili 547 mandatów oraz 32 wnioski do Sądu. Nie zawsze jednak policja musi wystawiać mandaty, zgodnie z treścią rozporządzenia policjanci mogą pouczyć osobę nie stosującą się do zakazu, wstawić mandat 500 zł, złożyć wniosek do sądu o ukaranie lub zgłosić sprawę do Sanepidu. Wtedy kara może wynosić nawet do 30 tys. zł.

 

Komentarze

13 komentarzy

 1. Wkurzony odpowiedz

  Ja nie zamierzam nosić maski na twarzy.
  Jaśnie rwa mać oświecony premierzyna psia jego mać w sierpniu mówił, że wirus jest w odwrocie.
  Szujowski na Onecie mówił: maseczka? Haha, nic nie daje…
  A teraz wszędzie każą Ci nosić “kawałek szmaty” z bawełny, poliestru, etc.
  I po co?

  1. Victor odpowiedz

   Do Wkurzonego: życzę i zachorowania z cala rodziną , najlepiej w postaci ciężkiej. Wtedy nabierzesz trochę pokory, której dzisiaj ci brakuje. Niestety są ludzie, którzy muszą dostać w tyłek by cokolwiek pojęli, należysz do nich. Wtedy poznasz odpowiedź na swoje pytanie” po co?

   1. Wkurzony odpowiedz

    Mniej jadu i cebulactwa życzę. Poza tym polecam po prostu myśleć. A za życzenia cóż, proszę sobie je w buty wsadzić

    1. a odpowiedz

     W tym wypadku wymagasz od niego niemożliwego.

    2. Victor odpowiedz

     Będzie tyle jadu i cebulactwa ile twojego chamstwa, sobkowstwa , egoizmu i DURNEGO pseudomyślenia. Połóż się na oddziale covidowym, może będzie miał trochę czasu na te mądre myślenie. Więcej z tobą nie piszę bo to szkoda prądu, ty wymagasz kopa w tylek od covida a nie myslenia

 2. Nestor odpowiedz

  Victor, zastanów się co za bzdury wypisujesz. Wyłącz TV, włącz myślenie.

  1. A odpowiedz

   Nestor Ty się nie kłóć z idiotą, bo on najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem. Co ten facet wypisuje na lokalnych portalach to jakiś fanatyzm. Nawoływanie do agresji, jad, zero merytorycznych argumentów. Jakby mu w tv wpajali, że wirus unosi się powyżej 1 metra to pierwszy by zasuwał na czworakach i nawoływał do linczu każdego kto chodziłby normalnie.

   1. Victor odpowiedz

    baranie “A”, pokonaj covida to pogadamy, na razie jesteś dla mnie debilem w tym temacie, szkoda prądu na ciebie

    1. A odpowiedz

     Uderz w stół, a nożyce się odezwą….

  2. Victor odpowiedz

   Nestorze, myślę, widzę i się wkurzam na idiotów, sobków z gołymi ryjami. Przez takie mendy chorowałem z całą rodziną, więc gościu wkurzasz mnie swoim bełkotem o myśleniu.

 3. Victor odpowiedz

  Zdecydowanie za mało w stosunku do tego co się widzi np. w marketach gdzie jest cala masa gołych ryjów. Uważam, że w marketach powinni być karani kierownicy sklepów za to, że pozwalają na gole ryje i nic z tym nie robią. Jakby zaczęli płacić ( personalnie , nie na firme) to aktywowaliby ochronę do pilnowania tych spraw. Jak bym schował batona za 3 zl w kurtce to zaraz by mnie ścigneli, z golym ryjem można chodzić caly dzień i jest OK, ochrona to olewa. Celowo piszę o ryjach bo ci ludzie wlaśnie zachowują się jak świnie bez kultury i poszanowania innych,

  1. palka odpowiedz

   To bierz kija i idź obijaj te “ryje”, bo w komentarzach jest pełno Twoich pochwał dla takich czynności. Bardziej groźna od tego wirusa to jest głupota ludzka, czego jesteś najlepszym przykładem.

   1. Victor odpowiedz

    Kolego Palka, chętnie bym obil parę takich ryjów ale nie chcę skończyć w kryminale. Obiję gówno i pójdę siedzieć za człowieka.. Jedno ale, od trzymania porządku jest policja i mandaty, nie mam ochoty ich zastępować. Głupota? Jakbyś skończył podstawowy kurs fizyki a nie Wydział Zarządzania i Marketingu czy jakiejś inny wudzial …logii na uczelni w Kozim Tyłku to byś wiedzial dlaczego trzeba nosić maseczki i tępić baranów bez masezcek. Ale to przerasta takich jak ty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *