LEGIONOWSKI. Mecz POLSKA – SENEGAL już dziś! Obejrzyj koniecznie, będąc na zakupach!

2018-06-19 1:13:02

Już dzisiaj (19.06) Reprezentacja Biało-Czerwonych zmierzy się z Reprezentacją Senegalu w ramach fazy grupowej Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej

Z tej okazji Galeria Północna zaprasza wszystkich wielbicieli futbolu do wspólnego kibicowania w najwyżej położonej Strefie Kibica w Warszawie! W ogrodzie na dachu galerii czeka duży ekran, komfortowe miejsca do siedzenia, sportowe animacje oraz zaplecze gastronomiczne zapewnione przez Bierhalle, Warsztat Kulinarny i Pizza Hut. Co najważniejsze: Wstęp do Strefy Kibica jest wolny.

Najwyżej położona

Pierwsza okazja do wspólnej zabawy to mecz Polska – Senegal, który rozegrany zostanie już 19 czerwca. W Strefie Kibica pojawią się hostessy rozdające biało-czerwone chorągiewki oraz stanowisko do malowania twarzy w barwy polskiej flagi. W przerwie meczu każdy z gości będzie mógł także sprawdzić swoją piłkarską wiedzę podczas animacji i konkursów oraz zgarnąć atrakcyjne nagrody związane z Mundialem 2018.

Dodatkowe atrakcje

Na piłkarskich taktyków i znawców futbolu czeka także możliwość rozegrania pojedynku w piłkarzyki. Turniej odbędzie się na tarasie przed sklepem House, na poziomie 1. Zapisy dwuosobowych drużyn do turnieju ruszają w dniu meczu, 19 czerwca od godziny 14.00.

Strefa VIP

Specjalną niespodziankę przygotowano także dla klientów galerii – możliwość wejścia do strefy VIP i zajęcia najlepszych miejsc przed samym ekranem! Aby cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami ze wspólnego kibicowania wystarczy zrobić w sklepach na terenie centrum zakupy za kwotę co najmniej 50 PLN. W dniu meczu paragon należy wymienić na opaskę VIP w Punkcie Informacji na parterze Galerii Północnej. Strefa VIP obowiązuje tylko podczas meczów Polskiej Reprezentacji. Szczegółowe informacje oraz regulamin korzystania ze Strefy Kibica w Galerii Północnej znajdują się na stronie www.galeriapolnocna.pl.

Komentarze

1 komentarz

  1. Prawda Legionowska odpowiedz

    Wstyd, że w Naszym Legionowie nie powstała żadna strefa kibica z jakimiś atrakcjami czy połączonych z jakimiś koncertami… A w Warszawie w każdej dzielnicy strefa, koncerty, pikniki i inne atrakcje. Malo tego nawet niektóre parafie w Warszawie zrobiły strefę kibica. WSTYD!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *