LEGIONOWSKI. Odpowiedzialni Społecznie wybrani po raz piąty

2022-01-05 6:19:39

Znamy już laureatów 5. edycji konkursu „Odpowiedzialni Społecznie”, organizowanego przez Powiatowe Centrum Integracji Społecznej

Konkurs to wspólna inicjatywa Starosty Legionowskiego oraz Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie. W kategorii Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie zwyciężyli Hurtownia Taniej Książki M.C. Kwadrat A. Kisza, S. Kisza, B. Kowalik s.c. oraz ZAREMBA BIS Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe. W kategorii Instytucja Odpowiedzialna Społecznie wyróżniono Legionowskie Stowarzyszenie AMICUS, Fundację Nowa Wieś i Fundację eBiznes Club. Pracownikami Odpowiedzialnymi Społecznie wybrano Wojciecha Kowalczyka i Danutę Andrzejewską. Laureaci statuetki i dyplomy odebrali z rąk starosty legionowskiego Sylwestra Sokolnickiego, radnej Rady Powiatu i jednocześnie przewodniczącej kapituły konkursowej Anny Gajewskiej oraz dyrektor PCIS Doroty Wróbel-Góreckiej podczas spotkania, które zorganizowano 4 stycznia w auli starostwa.

Konkurs jest kierowany do pracodawców, firm i instytucji prowadzących działalność na terenie powiatu legionowskiego, którzy w swojej pracy kierują się ideą społecznej odpowiedzialności biznesu, uwzględniają interesy społeczne, dobro środowiska, budują relacje ze swoimi pracownikami oraz z lokalną społecznością. Jego celem jest zwiększenie świadomości na temat biznesu odpowiedzialnego społecznie, a tytuł przyznany jest firmom, instytucjom oraz ich pracownikom, którzy swoją postawą do tego się przyczyniają.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *