LEGIONOWSKI. Okradali myjnie samochodowe

2016-10-10 2:27:24

Do 10 lat więzienia grozi 22-latkowi, który podejrzany jest o kradzieże z włamaniami do automatów z pieniędzmi na samoobsługowych myjniach na terenie powiatu legionowskiego i okolic. Podejrzanemu Damianowi S. zarzucono 4 takie przestępstwa gdzie straty wyniosły ponad 7 tysięcy złotych. Ponadto mężczyzna w momencie zatrzymania posiadał przy sobie marihuanę.

W sierpniu i we wrześniu br. dwaj nieznani sprawcy włamywali się do automatów samoobsługowych myjni samochodowych i okradali je. Przestępstwa popełniane były na terenie powiatu legionowskiego, ale też i innych miejscowości. Policjanci śledczy i kryminalni zajmowali się sprawą. Pod koniec września funkcjonariusze wydziału kryminalnego dzięki monitoringowi oraz pracy operacyjnej ustalili jednego z podejrzanych i zatrzymali go. Był to 22-letni Damian S., mieszkaniec Legionowa. Pod adresem zamieszkania policjanci przeprowadzili przeszukanie, w wyniku którego znaleźli środki odurzające orał łom metalowy, mogący służyć do popełniania przestępstw.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, odpowie teraz za 4 włamania i posiadanie narkotyków za co grozi mu kara 10 lat więzienia. Policjanci nie wykluczają, że usłyszy nowe zarzuty. Zatrzymanie drugiego z podejrzanych jest kwestią czasu.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *