LEGIONOWSKI. Plaga kradzieży jednośladów

2021-09-14 8:10:56

Według użytkowników motocykli, na naszym terenie działa zorganizowana grupa przestępcza wyspecjalizowana w kradzieżach jednośladów. Wciągu 2 tygodni skradziono 8 motocykli i kilkanaście rowerów. Co na to policja?

Skontaktował się z nami mieszkaniec, któremu w weekend skradziono motor z garażu  podziemnego  na osiedlu Strużańska 2 w Legionowie. Z jego informacji wynikało, że to kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.

Podczas  kradzieży na osiedlu Strużańska, zniknęły dwa motocykle i kilka rowerów, w tym motocykl naszego czytelnika. Postanowiliśmy więc przyjrzeć się sprawie i ustaliliśmy, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni w Legionowie i Wieliszew zniknęło w sumie 8 motocykli i kilkanaście rowerów.

Zwróciliśmy się również do policji o potwierdzenie tych informacji, ale do czasu zamknięcia bieżącego numeru tygodnika, nie otrzymaliśmy odpowiedzi.
Natomiast motocykliści twierdzą, że kradzieże motorów nasiliły się w ostatnim czasie. Często dochodzi do nich także w blokach z podziemnymi garażami, do których bardzo dużo osób na dostęp. Dlatego uważają, że może tu działać zorganizowana grupa, która specjalizuje się w obrabianiu garaży podziemnych i kradzieży motorów.
WD

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *