LEGIONOWSKI. Zmniejszona ilość pociągów i utrudnienia na trasie do Warszawy

2020-08-24 6:45:34

Od niedzieli, 23 sierpnia do 28 sierpnia wybrane pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S3 i S9 będą kursowały z pominięciem przystanków Warszawa Praga i Warszawa Toruńska. Zostanie także nieznacznie zmniejszona liczba kursów realizowanych przez pociągi SKM S9

Na okres 23-28 sierpnia zarządca infrastruktury kolejowej – spółka PKP Polskie Linie Kolejowe zaplanował prace modernizacyjne na odcinku Warszawa Gdańska – Warszawa Praga.

W czasie prac wybrane pociągi SKM S3 i S9 będą kursowały z pominięciem przystanków Warszawa Praga i Warszawa Toruńska. Nieznacznie zostanie także zmniejszona liczba pociągów SKM S9.

Zmiany zostaną wprowadzone również dla pociągów Kolei Mazowieckich linii R9. Wybrane pociągi nie będą obsługiwały stacji Warszawa Praga i Warszawa Toruńska, a dwa pociągi zostaną odwołane.

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S3 ważny w dni powszednie jest dostępny w zakładce „Rozkłady jazdy”

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S3 ważny w dni wolne jest dostępny w zakładce „Rozkłady jazdy”

Rozkład jazdy pociągów SKM linii S9 ważny w dniach 24 – 28.08 jest dostępny w zakładce „Rozkłady jazdy”

Rozkład jazdy pociągów KM jest dostępny na stronie mazowieckie.com.pl

Wzajemne honorowanie biletów KM i ZTM na odcinku Legionowo – Warszawa Zachodnia w okresie 23-28 sierpnia 2020 r.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

1 komentarz

  1. zmora413 odpowiedz

    Proszę zobaczyć rozkład jazdy pociągów KM. W czasie epidemii w komunikacji może przebywać o połowę mniej pasażerów. Pociąg w godzinach porannych ze stacji Legionowo Przystanek odjeżdża o godz. 6.43 a kolejny jest dopiero o 7.25. W pociągu przed Covid-19 panował straszny tłok, nie można było się nawet ruszyć a co dopiero mówić o zachowaniu bezpiecznej odległości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *