LEGIONOWSKI. Robert Wróbel został Starostą Powiatu Legionowskiego

2018-11-23 1:20:11

 

Podczas pierwszej sesji rady Powiatu Legionowskiego obok przewodniczącego i jego wiceprzewodniczących wybrano również Starostę powiatu. Został nim po raz kolejny Robert Wróbel z Bezpartyjnych Samorządowców

23 listopada podczas pierwszej sesji rady Powiatu Legionowskiego w kadencji 2018-2023 wybrano Starostę Powiatu Legionowskiego, został nim Robert Wróbel (Bezpartyjni Samorządowcy). Podobnie jak w przypadku głosowania na przewodniczącego rady, od głosowania wstrzymali się radni z Porozumienia Samorządowego i Koalicji Obywatelskiej. W głosowaniu wziął udział Mirosław Kado, który ma nie być członkiem klubu radnych Koalicja Obywatelska. W głosowaniu wzięło udział 16 radnych, za kandydaturą Roberta Wróbla na stanowisko Starosty było 15 osób i 1 się wstrzymała.

 

Komentarze

2 komentarze

  1. Marek odpowiedz

    Jakim cudem Pan Borkowski ktory jest Burmistrzem Serocka jest jednoczesnie na etacie sekretarza w Starostwie u Pana Wrobla ? Widnieje na stronie w starostwie.

    1. Tadeusz odpowiedz

      Pewnie takim samym jak Pawlak prezesem PEC i jednocześnie wiceprezydentem. Stad wniosek, że w Legionowie cuda się zdarzają bardzo często.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *