LEGIONOWSKI. Schwytali ściganych listami gończymi

2017-02-13 3:02:22

W trakcie codziennej służby policjanci zatrzymują osoby , tym razem w ręce funkcjonariuszy na terenie powiatu legionowskiego wpadło kolejnych czterech mężczyzn, wobec których sądy wydały nakazy doprowadzeń do aresztu śledczego bądź byli poszukiwani w celu ustalenia miejsca pobytu.

Do legionowskiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzeń, listy gończe czy też zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu osób poszukiwanych. W miniony weekend policjanci ujawnili cztery takie osoby.

Funkcjonariusze z komisariatu w Wieliszewie ustalili miejsce pobytu mężczyzny, który był poszukiwany na postawie zarządzenia Prokuratury Rejonowej Warszawa Żoliborz. Kolejny poszukiwany mężczyzna na tej postawie wpadł w ręce policjantów z Serocka. Tym razem zarządzenia o miejscu ustalenia pobytu wydał Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ.

Następny poszukiwany został ujęty przez legionowską patrolówkę. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie, celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności oraz do ustalenia miejsca pobytu dla legionowskiej prokuratury.

Czwarty mężczyzna został zatrzymany na kradzieży sklepowej. Po sprawdzeniu przez funkcjonariuszy okazało się, że mężczyzna miał stawić się do zakładu karnego Warszawa Białołęka celem odbycia kary 135 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo.

KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *