LEGIONOWSKI. „Słoneczny” wznowił kursy!

2019-07-02 7:15:50

Zgodnie z wieloletnią tradycją, również w tym roku Koleje Mazowieckie uruchomiły połączenie nad Bałtyk. Cieszący się od lat dużą popularnością pociąg Słoneczny w relacji Warszawa Zachodnia – Ustka – Warszawa Zachodnia wyruszył po raz pierwszy na szlak 20 czerwca 2019 r., a ostatni kurs ukończy w stolicy 1 września 2019 r.

Jak informują Koleje Mazowieckie, na przejazd pociągiem Słoneczny będzie obowiązywała oferta specjalna. Bilet wg oferty będą dostępne w elektronicznej sprzedaży już od 22 maja 2019 r. Ceny biletów wg ofert specjalnych na pociąg Słoneczny pozostały na poziomie ostatnich lat i wynoszą w relacji:
– Warszawa Zachodnia – Ustka lub Ustka – Warszawa Zachodnia – 60 zł,
– Warszawa Zachodnia – Gdynia Główna lub Gdynia Główna – Warszawa Zachodnia – 45 zł;
– Słupsk – Ustka – 6 zł.
Od powyższych cen biletów jednorazowych wg ofert specjalnych stosuje się ulgi ustawowe i handlowe, zgodnie z warunkami oferty. Pociąg Słoneczny wyłączony jest z możliwości przewozu na podstawie oferty Wspólny Bilet (ZW-WB).

red.

Komentarze

1 komentarz

  1. Daro odpowiedz

    Słoneczny flagowy pociąg Kolei Mazowieckich ze specjalną ofertą na torach.
    A dla pasażerów na Mazowszu najdroższe bilety kolei regionalnych w Polsce, ciągle spóźniające się pociągi, przewóz pasażerów w urągających warunkach, poskracane do jednej jednostki pociągi w szczycie bo nie ma taboru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *