LEGIONOWSKI. Sokolnicki, Stankiewicz i Kubalski w Zarządzie Powiatu

2018-11-23 2:24:12

 

Podczas pierwszej sesji rady Powiatu Legionowskiegowybrano Zarząd Powiatu Legionowskiego. Członkami Zarządu zostali: Sylwester Sokolnicki (Bezpartyjni Samorządowcy), Grzegorz Piotr Kubalski (Bezpartyjni Samorządowcy) oraz Artur Stankiewicz (Prawo i Sprawiedliwość)

23 listopada podczas pierwszej sesji rady Powiatu Legionowskiego w kadencji 2018-2023 wybrano Zarząd Powiatu Legionowskiego w jego skład weszli: Sylwester Sokolnicki (Bezpartyjni Samorządowcy), Grzegorz Piotr Kubalski (Bezpartyjni Samorządowcy) oraz Artur Stankiewicz (Prawo i Sprawiedliwość). Podobnie jak w przypadku wcześniejszych głosowań od głosowania wstrzymali się radni z Porozumienia Samorządowego i Koalicji Obywatelskiej. W głosowaniu wziął udział Mirosław Kado, który ma nie być członkiem klubu radnych Koalicja Obywatelska. głosowaniu wzięło udział 16 radnych, za kandydaturą Konrada Michalskiego na stanowisko Wicestarosty było 15 radnych. Oddany jeden głos nieważny. Radni głosowali na 1 karcie, opowiadając się za daną kandydaturą, bądź przeciwko niej. W głosowaniu wzięło udział 16 radnych. Za kandydaturą Sylwestra Sokolnickiego było 15 radnych, 1 radny się wstrzymał. Za kandydaturą Artura Stankiewicza było 13 radnych, 2 radnych się wstrzymało, zaś za kandydaturą Piotra Kubalskiego 14 radnych było za i 1 się wstrzymał.

Komentarze

1 komentarz

  1. Leszek odpowiedz

    Nie za to chyba placimy darmozjadom, zeby wstrzymywali sie od glosowań. Boicie sie czegos? Ze Was wywala z jedynie slusznej partii? Cala KO nie potrafi dzialac ponad podzialami dla dobra naszych spolecznosci. Slychac tylko wszedzie skowyt i placz, ze PiS tworzy koalicje. Dla PO i reszty, interesem jest, by bylo zle. Dziwie sie, ze ludzie ich nie kopneli przy ostatnich wyborach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *