LEGIONOWSKI. Starostwo znów czynne w soboty i dłużej w poniedziałki

2020-07-06 6:55:23

Od 1 lipca w starostwie przywrócona zostanie obsługa klientów w soboty i wydłużone godziny pracy w poniedziałki

Od godziny 8.00 rano do godz. 12.00 będzie można załatwić sprawy w Biurze Obsługi Mieszkańców z zakresu architektury, geodezji oraz ochrony środowiska. Tego dnia wydział komunikacji przyjmować będzie klientów od godz. 8.00 do godz. 11.30.

Nastąpi również powrót do wydłużonych godzin pracy w poniedziałki. Biuro Obsługi Mieszkańca pracować będzie w godz. 8.00-18.00, natomiast wydział komunikacji do 17.30. Wejście do wydziału komunikacji znajduje się od strony ulicy Fabrycznej.

W zakresie spraw związanych z rejestracją pojazdów oraz prawami jazdy zalecane jest umówienie się na konkretny termin za pośrednictwem aplikacji internetowej (terminwizyty.legionowski.pl) lub telefonicznie (22 764 01 57).

Obsługa nadal odbywać będzie się wyłącznie na parterze – pozostała część budynku nie będzie dostępna dla klientów.

Płatności tylko kartą
W soboty wszelkie opłaty związane z załatwianymi formalnościami będzie można  uregulować na miejscu wyłącznie płacąc kartą płatniczą. W starostwie nie ma kasy, której funkcję w dni powszednie spełnia Filia Banku Spółdzielczego, zlokalizowana w tym samym budynku.

Nadal obowiązuje reżim sanitarny, wymagany w związku ze stanem epidemii obejmujący ograniczenia liczby osób, które mogą jednocześnie przebywać w salach obsługi wydziałów obsługi i komunikacji na parterze budynku. Przypominamy o konieczności stosowania środków ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, dezynfekcja rąk – środki dezynfekcyjne udostępniamy na miejscu w urzędzie).

Informujemy, że w 2020 roku Biuro Obsługi Mieszkańców nie będzie pracować w dniach 14-15 sierpnia i 31 października.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *