LEGIONOWSKI. Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

2021-10-06 8:55:44

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości poszukują wolontariuszy. To już ostatni moment, aby się zgłosić. Można to zrobić za pośrednictwem strony www.superw.pl

Bez wolontariuszy pomoc nie jest możliwa. To oni docierają do rodzin zgłoszonych do Szlachetnej Paczki, poznają bliżej ich historie, pośredniczą w przekazywaniu paczek, a co najważniejsze – dają nadzieję i impuls do wyjścia z trudnej sytuacji. To oni spotykają się z dziećmi z Akademii Przyszłości, pomagając im odkryć mocne strony i zbudować poczucie własnej wartości. Każdy wolontariusz ma realny wpływ na życie konkretnych osób z najbliższej okolicy. Zostając wolontariuszem, możesz zmienić ich historie, przywrócić siłę i godność, odnaleźć radość i pewność siebie. Każdy wolontariusz Paczki to szansa za zmianę w życiu 2-3 rodzin w potrzebie. Każdy wolontariusz Akademii to szansa na to, by jedno konkretne dziecko odzyskało wiarę we własne możliwości.
Potrzebni są wolontariusze, którzy działają w całej Polsce – w dużych i średnich miastach, w małych miejscowościach, we wsiach. Wszędzie tam, gdzie pomoc jest niezbędna. Wystarczy wejść na stronę www.superw.pl i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.
Pilnie poszukiwanych jest blisko 10 tys. wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości z całej Polski.

źródło: www.powiat-legionowski.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *