LEGIONOWSKI. Trzecia edycja charytatywnej akcji TK Maxx #dzienswiatecznychskarpet!

2018-11-30 12:33:56

Już 23 listopada ruszyła 3 edycja charytatywnej akcji Dzień Świątecznych Skarpet. Tego dnia do TK Maxx trafiła kolekcja skarpetek ze świątecznymi motywami. Dochód z ich sprzedaży wesprze podopiecznych programu Akademia Przyszłości

Dodatkowo każdy kto do 6 grudnia opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku TK Maxx wraz z #dzienswiatecznychskarpret oraz oznaczeniem @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post na rzecz dzieci z Akademii.

Skarpetki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych – od bardziej stonowanych z motywami nawiązującymi do płatków śniegu po odważne i różnokolorowe z postaciami, które kojarzą się ze Świętami Bożego Narodzenia, czyli Świętym Mikołajem, reniferami i nie tylko! W tym roku obok skarpetek dla kobiet i mężczyzn TK Maxx po raz pierwszy oferuje również skarpetki w rozmiarach dla dzieci! Cena skarpetek to 19.99 zł.

Akademię Przyszłości można wesprzeć nie tylko kupując skarpetki, ale także wykorzystując social media! Wystarczy opublikować zdjęcie w świątecznych skarpetkach albo dodać krótki filmik lub zabawny boomerang ze skarpetkami w roli głównej na swoim Instagramie lub w formie komentarza pod postem na Facebooku TK Maxx. Konieczne jest również użycie charytatywnego hasztaga #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczenie posta lub komentarza @TK Maxx i @AkademiaPrzyszłosci. Każdy opublikowany post to 5zł przekazane przez TK Maxx na rzecz Akademii! Finał akcji charytatywnej odbędzie się 6 grudnia w Mikołajki, które TK Maxx po raz trzeci ogłasza Dniem Świątecznych Skarpet.

Akademię Przyszłości można także wesprzeć wchodząc na www.akademiaprzyszlosci.org.pl i fundując wybranemu dziecku Indeks. Dzięki temu dziecko zyskuje możliwość rocznego uczestnictwa w programie i indywidualną opiekę tutora-wolontariusza.

O Akademii Przyszłości:

Program wspiera edukację dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej. Dzięki wolontariuszom, podopieczni programu nie tylko zyskują motywację do nauki, ale przede wszystkim poznają swoje silne strony, wzmacniając w ten sposób pewność siebie. Dzięki temu, osiągają lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte, chętne do współpracy, a na ich twarzach zdecydowanie częściej gości uśmiech.

Autor: oprac. red/ TK MAXX

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *