LEGIONOWSKI. Ubliżali, grozili, bili, szarpali… Policja zatrzymała trzech mężczyzn

2021-03-24 12:12:21

 

Przemoc domowa to nadal temat tabu. Wiele ofiar przemocy boi się reakcji otoczenia na fakt, że dotyka ich przemoc ze strony najbliższych. Bicie, krzyki, awantury, znęcanie się psychiczne i fizyczne to NIE jest sprawa rodzinna. A to co się dzieje w domu w przypadku przemocy NIE powinno pozostać w domu

W ubiegłym tygodniu policja zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o stosowanie przemocy wobec najbliższych.
Do pierwszego zatrzymania doszłow środę (17 marca) w Wieliszewie. Zatrzymany został 29-letni mężczyzna. Z relacji poszkodowanych wynika, że od 1,5 roku 29-latek będąc pod wpływem alkoholu znęca się nad swoim ojcem i siostrą. Zakłóca ich spoczynek, ubliża im i grozi. W trakcie ostatniej awantury został zatrzymany i trafił do aresztu.

Drugie zatrzymanie miało miejsce w piątek (19 marca) w Serocku. Zatrzymano 47-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją żoną. Kobieta powiadomiła policję o trwającej od lat przemocy jaką stosuje wobec niej mąż. Wyśmiewa ją, krytykuje i utrudnia codzienne funkcjonowanie, szarpie i wykręca ręce. Mężczyzna został zatrzymany.

Ostatnie zatrzymanie miało miejsce w Legionowie. Do zatrzymania doszło w sobotę (20 marca) w trakcie interwencji policjanci zatrzymali 41-latka, który nadużywajac alkoholu znęca się nad swoją matką i bratem. W tym wypadku również agresor trafił do aresztu.

Jak podaje policja wszyscy trzej mężczyźni usłyszeli zarzuty i otrzymali dozór policyjny. Mają też zakaz kontaktowania się i zbliżania się do pokrzywdzonych, a także nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego miejsca zamieszkania.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *