Facebook


LEGIONOWSKI. Urzędy apelują o załatwianie spraw urzędowych drogą elektroniczną

2020-03-11 7:18:27

Zgodnie z zaleceniami administracji rządowej i w trosce o zdrowie mieszkańców apeluje się, aby w przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych skorzystać z możliwości ich zrealizowania drogą elektroniczną np. poprzez platformę EPUAP, mailowo lub telefonicznie. Sugeruje się również, aby dokonywać czynności płatniczych poprzez bankowość elektroniczną

Administracja rządowa oraz samorządowa przypomina, aby osoby przeziębione, chore, o zmniejszonej odporności prosimy o pozostanie w domach dla własnego bezpieczeństwa.

Osobom powyżej 60 r. ż. w przypadku konieczności załatwienia pilnych spraw urzędowych (nie związanych z płatnościami) zalecamy kontakt telefoniczny pod nr. (22) 766 40 03 w celu umówienia wizyty lub w uzasadnionych przypadkach wizyty domowej (nie dotyczy osób poddanych kwarantannie domowej lub nadzorowi epidemiologicznemu).

Młodzież i dzieci prosimy, aby w okresie od 12 do 25 marca pozostały w domach, ograniczyły kontakty z innymi osobami, tak aby do maksimum zminimalizować ryzyko wzajemnego zarażenia.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *