LEGIONOWSKI. Utrudnienia w ruchu przy tunelu

2017-06-26 5:48:32

W poniedziałek 26 czerwca około południa, w związku z budową ronda na skrzyżowaniu Al. Legionów z Al. Róż w Legionowie, została zamknięta dla ruchu Aleja Róż przy wyjeździe z tunelu. Rondo w tym miejscu jest bardzo potrzebne i z pewnością przyczyni się do usprawnienia ruchu w tej części miasta.

W celu ominięcia skrzyżowania wyznaczono tymczasowe objazdy, które prowadzą przede wszystkim ul. Bandurskiego.
Kierowcy chcący dojechać do tunelu z kierunku ulic Suwalnej i Cynkowej (od strony Osiedla Młodych) na rondzie skręcą w Al. Legionów, a następnie ulicą Wyszyńskiego dotrą do ul. Bandurskiego, która doprowadzi do Al. Róż. Tę sama trasę, ale oczywiście w odwrotnym kierunku, pokonają zmotoryzowani podążający w stronę Osiedla Młodych i drogi wojewódzkiej 632.
Rozpoczęcie prac przy budowie ronda spowodowało poważne utrudnienia dla kierowców. Utrudnień tych jednak, ze względu na małą liczbę przejazdów przez tory kolejowe, nie można było uniknąć. Budowa ronda ma zokończyć się w drugiej połowie sierpnia br.

 

 

Komentarze

3 komentarze

 1. Edward odpowiedz

  Korki, korki, korki. Jeden dramat ….. to nam zafundowały władze miasta. W godzinach szczytu przy tunelu jest horror. A to wszystko rezultat krótkowzrocznej polityki Smogorzewskiego, który skupił sie na wydawaniu naszych pieniędzy na festyny z piwkiem zamiast budować kładki i tunele i inną infrastrukturę potrzebną mieszkańcom jak np. kanalizacja deszczowa, parki, parkingi dla samochodów itd..

 2. mrs martina odpowiedz

  Czy masz niezapłacone rachunki? Czy masz dług, który chcesz wyczyścić? Jesteś
  Finansowo w dół i musisz założyć firmę? Czy bank
  Obrócił cię w wyniku złego kredytu? Nie martw się więcej jak
  Financial Advancement Services jest skłonny udzielić pożyczki na niskim poziomie
  Stopa procentowa. Jeśli interesuje nas nasza oferta pożyczki i chcesz
  Złożyć wniosek o pożyczkę, skontaktuj się z nami dzisiaj, odpowiadając na tę wiadomość lub
  Po prostu wyślij nam e-maila: mrsmartinaloanfirm01@outlook.com

 3. Kibic odpowiedz

  A niech to szlag, Już sobie wyobrażam jakie będą korki przez najbliższy miesiąc. I faktycznie nie da sie tego nijak objechać. Jak wracam z pracy w Chotomowie na wiadukcie też korki !!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *