LEGIONOWSKI/ WARSZAWA. Nowy lokal Pizza Hut w Galerii Młociny

2019-05-15 2:56:39

Pizza Hut istnieje na polskim rynku już od 25 lat. Od tego czasu marka rozwinęła swoją sieć na terenie całego kraju do liczby ponad 100 restauracji, rozszerzając również ofertę o koncept świeżej pizzy gotowej w 5 minut. Taką pizzę można dostać w Pizza Hut Express teraz również w warszawskich Młocinach. Oficjalne otwarcie restauracji obędzie się 23.05.2019r. To dobra wiadomość dla tych, którzy kochają jeść pizzę, ale nie lubią na nią za długo czekać.

Nowa restauracja zlokalizowana jest w Galerii Handlowej Młociny przy ul. Zgrupowania AK “Kampinos” 15, dzięki czemu również mieszkańcy Warszawy mogą cieszyć się ulubionym smakiem pizzy gotowej nawet w kilka minut. Dostosowując się do coraz szybszego trybu życia swoich gości, Pizza Hut Express oferuje świeżo wypieczoną pizzę w zaledwie 5 minut od złożenia zamówienia. W ofercie znajdują się najpopularniejsze smaki Pizzy Hut w małym rozmiarze, więc każdy może wybrać coś dla siebie.
Niewiele osób wie, że San Francisco jest kolebką piekarnictwa. Stąd nazwa nowego ciasta na zakwasie, z którego wypiekana jest pizza. Ciasto w stylu San Francisco jest lekkie i chrupiące, o wyjątkowym smaku, który z pewnością doceni każdy miłośnik i prawdziwy znawca pizzy.
IMG_3739.JPG

Darmowa pizza dla pierwszych 100 osób!

Z okazji otwarcia nowej restauracji organizatorzy przygotowali specjalne oferty. W dniu otwarcia, 23.05.2019r. Pizza Hut Express rozdaje 100 pizz gratis dla pierwszych 100 gości. W związku z tym, warto już pierwszego dnia odwiedzić restaurację i spróbować smacznej pizzy, na którą nie trzeba czekać dłużej niż 5 minut! Każda restauracja posiada tzw. otwartą kuchnię, dzięki której podczas oczekiwania na złożenie i odbiór zamówienia, na własne oczy można zobaczyć jak przygotowywana jest pizza. To z pewnością umila nawet najkrótszy czas oczekiwania. Warto zaznaczyć, że w restauracji codziennie wyrabiane jest ciasto, dzięki czemu pizza zawsze jest świeża i chrupiąca.
PH_EXPRESS-LOGO.png

Każdy moment jest dobry na pizzę

Brak pomysłu na obiad, przerwa w pracy lub spontaniczny wypad ze znajomymi? Każda okazja jest dobra na to, aby skusić się na pizzę z Pizza Hut Express. Poza standardowym menu restauracji, można wybrać wyjątkową Long Pizzę w specjalnej ofercie Real Deal za jedyne 4,99 zł lub postawić na tradycyjny smak Margherity o średnicy 23 cm, którą można dostać w równie atrakcyjnej cenie – 12,99 zł. Wiadomo, że pizza najlepiej smakuje w towarzystwie, dlatego marka oferuje kupony promocyjne skierowane dla małych i większych grup, które dostępne są w formie drukowanej, na stronie www.pizzahut.pl lub w aplikacji mobilnej Pizza Hut Polska.

Komentarze

2 komentarze

  1. Karol P. odpowiedz

    Jak już jechać coś zjeść to naprawdę postawmy na dobrą kuchnie.. na pizzę bym nie pojechał, ale do sushi wesoła jezdze czesto i zdecydooowaaaaanie warto. Ale jak to mówią, kto co lubi 🙂

  2. Legionowiak odpowiedz

    Wydać z 20 zeta na dojazd żeby zjeść darmową pizze za … 12,99 zł. Dil życia… hahahaha
    Zwłaszcza że w Legionowie mamy Pizze Hut na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *