Facebook

LEGIONOWSKI. Witold Domaszewicz przeszedł na emeryturę

2020-10-09 8:54:22

We wtorek  Zarząd Powiatu podziękował przechodzącemu na emeryturę Witoldowi Domaszewiczowi za wieloletnią pracę na rzecz upowszechniania sportu oraz za zaangażowanie w sprawy społeczności lokalnej

Pracę społeczną na rzecz sportu szkolnego Witold Domaszewicz rozpoczął we wrześniu 1980r. Był wiceprzewodniczącym Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Legionowie, pełnił także funkcję Prezesa Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Legionowie. Od lutego 2019 roku był koordynatorem zawodów międzypowiatowych Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego.

Za swoją pracę wielokrotnie otrzymywał podziękowania od władz samorządowych miasta i powiatu, Zarządu Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Mazowsza, Zarządu Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Ministra Edukacji i Sportu oraz Ministra Sportu. Był prezesem MUKS Piaski Legionowo (w latach 2006-2012) oraz pomysłodawcą i założycielem sekcji piłki ręcznej mężczyzn w Legionowie.

Źródło: www.powiat-legionowski.pl

 

 

Komentarze

1 komentarz

  1. AGNIESZKA odpowiedz

    A ile dzieci zaraził grą w tenisa ziemnego? Organizował super obozy tenisowe. Solidną pracą zapracował na tę emeryturę. Wszystkiego najlepszego Panie Waldemarze !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *