Facebook

LEGIONOWSKI. Zaćmienie księżyca na dachu Galerii

2018-07-26 7:55:34

Już w najbliższy piątek (27.07) o godz. 20.30 będzie miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń astronomicznych w tym roku. W związku z tym, z myślą o miłośnikach astronomii i romantykach kochających patrzeć w niebo w celu obserwowania gwiazd Galeria Północna przygotowała wyjątkową niespodziankę w postaci wspólnego obserwowania zaćmienia księżyca z najwyżej położonego ogrodu – położonego na dachu galerii

Co czeka na uczestników wyjątkowego wieczoru? W zależności od szerokości geograficznej zaćmienie rozpocznie się już od godziny 19.14, nad centralną Polską widoczne będzie około 20.30. Kiedy Księżyc wejdzie w cień Ziemi, pojawi się okrągły cień planety, a w momencie całkowitego zaćmienia Księżyc zrobi się krwawoczerwony. Z myślą obserwatorach nocnego nieba w godzinach 20.30-21.30 na stoisku firmy CEWE zlokalizowanym w amfiteatrze na dachu Galerii Północnej ustawiony zostanie sprzęt, który umożliwi dokładne obejrzenie tego wyjątkowego zjawiska. Niecodzienny wieczór będzie można także uwiecznić na wspólnym zdjęciu w fotokiosku CEWE.

Po astronomicznych atrakcjach przyjdzie czas na wspólną zabawę. Przy sprzyjającej pogodzie w godzinach 21.00-22.00 Galeria Północna zaprasza na modne silent disco pod gołym niebem. Niezwykła dyskoteka umożliwia każdemu uczestnikowi wybranie muzyki, przy której chce się bawić. Wystarczy założyć specjalne słuchawki i wśród propozycji granych na żywo przez DJa ustawić swój ulubiony kawałek. Silent disco podbija parkiety na całym świecie – cicha dyskoteka umożliwia zabawę do rana bez naruszania ciszy nocnej i wstawiania na próbę cierpliwości sąsiadów.

Już w piątek w Galerii Północnej każdy będzie mógł sam sprawdzić, jak bawią się uczestnicy najmodniejszych imprez świata!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *