LEGIONOWSKI. Zaginęła 34-letnia Izabela Damaziak i 2-letni Kacper Pachołek

2019-06-12 3:36:01

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie prowadzą poszukiwania 34-letniej IZABELI DAMAZIAK oraz jej prawie 2-letniego syna KACPRA PACHOŁEK

Kobieta ma ok. 175 cm wzrostu, otyłą budowę ciała, włosy krótkie koloru ciemnego (szatynka). Na przedramieniu posiada tatuaż przedstawiający rybę.

W dniu zaginięcia 34-latka ubrana była w koszulkę w biało – niebieskie paski, spodenki materiałowe krótkie w kolorze niebieskim, buty typu klapki w kolorze czaro – złotym.

Chłopiec na około 90 cm wzrostu, otyłą budowę ciała, włosy krótkie blond, oczy koloru niebieskiego.

W dniu zaginięcia Kacper ubrany był w krótkie spodenki oraz koszulkę na ramiączka w biało-niebieskie paski. Dziecko przewożone jest w wózku typu spacerówka w kolorze granatowo-niebieskim.

Zaginiona we wtorek, 11 czerwca br. ok. godz. 9.30 wraz z synem wyszła z domu w Legionowie na spacer. Do chwili obecnej kobieta nie wrócił, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety i jej syna prezentowanych na zdjęciach.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ul. Jagiellońskiej, tel. (22) 603-48-213 całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: kpp.legionowo@ksp.policja.gov.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *