Facebook


LEGIONOWSKI. Zaginęła16-letnia Julia Olszewska

2020-03-18 9:34:27

Płońska policja poszukuje 16-letniej Julii Olszewskiej mieszkanki gm. Nowe Miasto, która 16 marca br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Nastolatka nie poinformowała najbliższych gdzie się udaje i nie nawiązała z nimi żadnego kontaktu

16-letnia Julia Olszewska w dniu 16 marca br. około godz. 23:10 w pośpiechu wyszła z domu, rozmawiając z kimś przez telefon i do chwili obecnej nie powróciła. Nie poinformowała rodziny gdzie się udaje i nie nawiązała z bliskimi żadnego kontaktu. Telefon komórkowy, który miała przy sobie jest wyłączony.

W chwili opuszczenia miejsca zamieszkania ubrana była w szarą bluzę z czarnymi napisami i granatowe, krótkie spodenki. Na prawej nodze miała duży stabilizator koloru czarnego. Miała też czarne okulary korekcyjne z napisem „Julcia”.

Julia Olszewska ma około 170 cm. wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży około 63 kg, ma podłużną twarz, piwne oczy, włosy do ramion, farbowane na kolor jasny blond. Na lewej nodze posiada charakterystyczny ślad po oparzeniu.

W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionej, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Julii Olszewskiej o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:

1.Oficer dyżurny KPP w Płońsku (23 662 15 00),

2.Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

 

Jest to kolejna ucieczka nastolatki. Wcześniej już znikała z domu nawet na kilka dni, nie informując najbliższych gdzie przebywa.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *