Facebook


LEGIONOWSKI. Zatrzymania poszukiwanych osób

2017-07-03 11:21:47

W wyniku działań legionowskich policjantów, w ramach akcji “Bezpieczny Powiat-Bezpieczne Legionowo” policjanci zatrzymali pięć osób, poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Do zatrzymań doszło na terenie całego powiatu.


Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Nieporęcie na ul. Strużańskiej w Kątach Węgierskich wylegitymował 51-letniego Janusza S., który okazał się być osobą poszukiwaną zgodnie z poleceniem niezwłocznego doprowadzenia do aresztu karnego wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa.

Do kolejnego zatrzymania poszukiwanego doszło róznież na terenie gminy Nieporęt w Rembelszczyźnie, ale tym razem przez policjantów zespołu kryminalnego tegoż komisariatu. 39-letni Radosław B. był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Legionowie, który wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego na warszawskiej Białołęce. Mężczyzna w zakładzie karnym spędzi 2 lata za przestępstwo rozboju oraz zniszczenia mienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy na ul. Suwalnej w Legionowie zatrzymali 39-letniego Szymona U., który okazał się poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie. 39-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie śledczym za przestępstwo oszustwa. Ponadto mężczyzna poszukiwany był na podstawie zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu przez legionowską prokuraturę.

Kolejne dwie osoby ujawnione zostały jako poszukiwane w Legionowie i Jabłonnie. 52-letnia Małgorzata S. oraz 37-letni Paweł D. za kratkami mieli spedzić po 6 dni. Jednakże sądy, które wydały nakazy zastosowały karę zastępczą w postaci grzywny, którą poszukiwani uiścili.

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *