LEGIONOWSKI. Złapani z narkotykami

2017-08-29 7:06:55

Policjanci każdej służby walczą z przestępczością narkotykową i zatrzymują osoby, które posiadają nielegalne substancje.

Podczas ostatnich dni policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe. Czterej mężczyźni wylegitymowani zostali w różnych miejscach powiatu.

Do pierwszego z zatrzymań doszło w miniony piatek po godz. 20.00. Policjanci wydziału wywiadowczo-patrolowego Komendy Stołecznej Policji pełniący służbę na terenie Legionowa na ul. Jagiellońskiej wylegitymowali 19-letniego Patryka B. Mężczyzna miał przy sobie środki odurzające- marihuanę.

Druga policyjna interwencja w sobotę przed godz. 5.00 nad ranem dotyczyła zgłoszenia, że kierujacy autem zasnał na środku ulicy w samochodzie w Chotomowie na ul. Kisielewskiego. Na miejscu po przyjeździe załogi patrolowej z jabłonowskiego komisariatu okazało się, że 27-letni Kamil B. kierował pojazdem będąc po alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,3 promila. Przy 27-latku policjanci ujawnili szklaną fifkę z suszem roslinnym. Badanie wstępne wykazało, że substancja to narkotyk. Kamil B. został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków oraz kierowania po użyciu alkoholu.

Przed 14.00 w niedzielę natomiast policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie otrzymali zgłoszenie o zakłóceniu spokoju i porządku publicznego w okolicy torów kolejowych w Chotomowie. Na miejscu zastali 19-letniego Przemysława M., przy którym znaleźli foliową torebkę z suszem roślinnym. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Tego samego dnia dnia około godz. 23.00 w Legionowie na ul. Zegrzńskiej policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego legionowskiej komendy patrolujący miasto zwrócili uwagę na młodego chłopaka. Przy 16-latku mundurowi znaleźli susz roślinny. Chłopak po czynnościach został przekazany pod opiekę rodzicom. Teraz za czyn karalny odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Wszystkim zatrzymanym za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia.

Źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *