LEGIONOWSKI. Żołędzie biletem do ZOO

2016-09-22 3:50:22

Wielkimi krokami zbliża się zima, więc podopieczni warszawskiego ogrodu zoologicznego potrzebują pokarmu. Władze ZOO zorganizowały dla odwiedzających ogród bardzo fajną promocję.

– Rozpoczynamy jesienną zbiórkę żołędzi dla naszych podopiecznych. Uwielbiają je daniele, żubry, bizony, jelenie sika i inne kopytne. To doskonały i zdrowy smakołyk. Każdy, kto przyniesie do ZOO reklamówkę (ok. 2 – 2,5 kg) suchych i ładnych żołędzi wejdzie do ogrodu za darmo. Orzechy włoskie również mile widziane – czytamy na profilu facebookowym warszawskiego ogrodu zoologicznego.

Jedna reklamówka to bezpłatne wejście dla jednej osoby. Władze ZOO nie określają terminu zakończenia akcji, jednakże informują, że akcja trwa dopóki żołędzie są ładne i świeże. Nie mogą być one zasuszone i zmrożone. Muszą być nadające się do spożycia przez zwierzęta.

Bezpłatne wejście do ZOO obowiązuje w dniu, w którym zostaną przyniesione żołędzie lub orzechy. ZOO nie wydaje żadnych wejściówek do wykorzystania w innym terminie. Natomiast jeśli szkoła lub przedszkole chce skorzystać z bezpłatnego wejścia, to wtedy każde dziecko musi przynieść po torebce żołędzi. ZOO podkreśla, że nie wystarczy jedna dwukilogramowa torba na całą klasę.

Uwaga! Kasztany nie wchodzą w grę!

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Fot. pixabay.com

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *